Presunúť na hlavný obsah

4 svetoví vizážisti, ktorých milujú svetové topmodelky aj Beyoncé: Títo dokážu naozaj čarovať

Krása

Kto stojí za vždy dokonalým a bezchybným make-upom svetových celebrít a modeliek? Nie, nie sú to zástupy make-up artistov. Im postačí len jeden. Ale taký, ktorí vie dokonalo "čarovať". Táto štvorica patrí medzi skutočných odborníkov vo svojej brandži.

Hung Vanngo

Tento talentovaný mladý muž je v súčasnosti najpopulárnejší i najobľúbenejší medzi najväčšími celebritami. Na jeho šikovné ručičky nedajú dopustiť Selena Gomez, Gigi Hadi, Katy Perry či Victoria Beckham a ďalšie svetové celebrity. Hung udáva trendy, takže ak chcete mať neustále prehľad o tom, aké líčenie je momentálne v kurze, rozhodne by ste si ho mali pridať do svojho following zoznamu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hung Vanngo (@hungvanngo),

Patrick Ta

Ďalší celebritný make-up artista, u ktorého si kľučky podávajú hollywoodske hviezdy či svetové topmodelky. Patrick denno-denne líči modelky do najväčších módnych kampaní alebo magazínov a jeho prácu obdivujeme i na červenom koberci. Chcete žiariť ako Emily Ratajkowski, Rosie H. Whiteley či Rihanna? Sledujte tohto sympaťáka.

Inšpirujte sa: Alabastrová pleť podľa vzoru Francúzok: Na tento rituál nedajú dopustiť a mimické vrásky ich obchádzajú

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Makeup Artist Patrick Ta (@patrickta),

Pat McGrath

Jediná žena na zozname, ktorá však hravo predčí i predchádzajúcich pánov. Pat je ikona. Nepreslávil ju nikto iný, len jej poctivá a úžasná práca. Pat stojí za takmer všetkými beauty lookmi na svetových fashion weekoch od New Yorku cez Londýn, Miláno až po Paríž. Kde sa koná veľkolepá prehliadka, tam je i Pat so svojimi čarovnými ručičkami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Pat McGrath (@patmcgrathreal),


Sir John

Miláčik samotnej Beyoncé. I jeho rukami prejde desiatka hviezd každý deň, ale najväčšie zásluhy sa mu pripisujú najmä za všetky (súkromné i verejné) beauty looky speváckej divy Beyoncé. No okrem toho možno vidieť jeho prácu na svetových mólach, kde taktiež pripravuje najznámejšie topmodelky na prehliadky.

Prečítajte si: 5 vlasových inšpirácií na túto jeseň: Tieto trendy podľa hairstylistov ovládnu ulice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa S I R J O H N (@sirjohn),

- Najčítanejšie -