Presunúť na hlavný obsah

Alabastrová pleť podľa vzoru Francúzok: Na tento rituál nedajú dopustiť a mimické vrásky ich obchádzajú

Krása

Ak túžite po krásnej pokožke bez mimických vrások a drobných nedokonalostí, skúste overený trik Francúzok. Sú mu verné už viaceré generácie a dokonca na neho nedá dopustiť ani Laetitia Casta, či Thylane Blondeau.

Všetky vieme, že nemôžeme úplne zastaviť proces vzniku starnutia a vrások. To by sme sa museli prestať usmievať, mračiť, či vzdať sa akýchkoľvek emócií. Máme však pre vás skvelú správu, vôbec sa nemusíte zbaviť svojej individuality a potláčať svoje emócie, aby ste sa zbavili znakov starnutia.

Treba len presne vedieť ako na to. A kto iný to vie lepšie ako ženy, ktoré patria generácie medzi tie najkrajšie? Nechajte sa inšpirovať overeným rituálom Francúzok!

Mohlo vy vás zaujímať: Nechajte vyniknúť vašu osobnosť vďaka vôni: Tieto parfumy ju na jeseň podčiarknu najviac

Kľúčový rituál

Každý deň začínajú pohárom vlažnej vody s citrónom a kurkumou na naštartovanie metabolizmu a hydratáciu zvnútra.Následne si urobia tzv. ľadovú masáž. Kocky ľadu, ktoté obsahujú zmes byliniek, si nanášajú na tvár a prechádzajú nimi po nej minimálne 10 minút. Práve kombinácia chladu a byliniek, ktoré obsahujú, totiž dokáže eliminovať mimické vrásky na minimum.

Prečítajte si: 5 vlasových inšpirácií na túto jeseň: Tieto trendy podľa hairstylistov ovládnu ulice

Terapia chladom sa používa ako prevencia vrások a prekrvenia pleti od nepamäti. Ide o okamžitý spôsob ako zlepšiť krvný obeh na tvári, zlepšiť farbu pokožky, jej jemnosť a stimulovať tvorbu kolagénu. Tento ranný rituál zabraňuje predčasnému starnutiu a tvorbe vrások, eliminuje výskyt pigmentový škvŕn a bojuje sekundárne proti akné. 

Ako na to?

Kockou masážnymi pohybmi jemne a rýchlo natierajte tvár, krk a postupne aj dekolt. Netlačte príliš na dané body a vyhýbajte sa bezprostrednému kontaktu v okolí očí, keďže táto časť je obzvlášť jemná a citlivá. Po ľadovej masáži si pleť neutierajte, ale nechajte ju uschnúť. Týmto spôsobom totiž pokožka využije maximum výhod z daného rituálu. Robte to každý deň počas troch týždňov a výsledky sa dostavia oveľa skôr ako ste zrejme čakali.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe