Presunúť na hlavný obsah

Nechajte vyniknúť vašu osobnosť vďaka vôni: Tieto parfumy ju na jeseň podčiarknu najviac

Krása

Už dávno nie je prioritnou úlohou parfumov len "voňať". Dnes by ste pri výbere toho svojho mali zohľadňovať i ďalšie aspekty. Napríklad to, ako veľmi ladia k vašej osobnosti.

I vône zohrávajú veľkú úlohu pri tom, ako vás bude vnímať okolie. Preto si mnohé ženy vyberajú práve také, ktoré podčiarknu ich osobnosť, prípadne ju pozdvihnú. Ak hľadáte tiež niečo osobité, nové, nezameniteľné, vybrali sme pre vás novinky, ktoré sa hodia práve k vám. Tak aká osobnosť ste?

Ambiciózna

Idete si za svojim cieľom stoj čo stoj. Či už ide o pracovné ambície alebo súkromné, nezľaknete sa žiadnej prekážky. Ste osobnosť, ktorá dokáže konkurovať myslení, postojom a rafinovanosťou nejednému mužovi a tiež sa tým rada pýšite. Vaše heslo, že dokážte všetko, z vás srší už na prvý pohľad. Práve pre vás je určená novinka značky Lancôme - Idôle. Lancôme Idôle premieta v sebe so sofistikovanou eleganciou rýdzu ženskosť a všetko, čo k nej patrí. Vďačí za to predovšetkým prítomnosti esencií ruže.

Prečítajte si: Neplačte, ešte sa to dá zachrániť. Desatoro na jesenné vypadávanie vlasov

Romantická

Zasnená, večný snílek. Sú toto presne vašimi charakteristickými vlastnosťami, ktorými sa chcete prezentovať? Milujete jemnosť, eleganciu a nevinnú dievčenskosť? Toto všetko môžete nájsť aj vo vôni od Armani - Light di Gioia. Iskrivá a radostná vôňa inšpirovaná západom slnka, vznikla ako pocta prírode a jemnosti ženy.

Femme Fatale

Rada sa hráte. So svojou ženskosťou, manipulácia mužského pohlavia vám nie je ničím cudzia. Nikto vás však nemôže viniť za to, že z vás srší ženskosť a sexepíl. Tieto vlastnosti môžete podčiarknuť novinkou YSL - Libre. Odvážne voľnomyšlienkárske túžby pána Saint Laurenta spájajú mužské a ženské prvky do jedinej ikonickej kvetinovej vône, ktorá rozpáli zmysly.

Sofistikovaná

Každá žena by mala v sebe urkývať určitú dávku klasiky a sofistikovanosti. Presne toto sú tie vlastnosti, ktoré ocení aj každý muž. Ako ich najviac vyzdvihnúť? Čo takto voňavou novinkou Mugler - ANGEL Eau de Toilette. Angel je intímna a intenzívna vôňa, ktorá sa uvoľňuje pri kontakte s pokožkou. Rovnako zmyselná ako kedykoľvek predtým s doposiaľ nevídaným, oslnivým charakterom.

Mohlo by vás zaujímať: 7 zvykov žien s dokonalými vlasmi: Bod 5 je často podceňovaný, neurobte rovnakú chybu

Pohodová

Neposlednom rade netreba zabúdať ani na ženy, ktoré sú jednoducho "pohodové". Tak trochu flegmatické, ktoré si z ničoho nerobia veľkú hlavu a život berú taký, aký je. Je to v podstate veľmi dobrá vlastnosť. A pre tieto ženy sa hodí novinka značky Coach - Floral Blush. Parfumovaná voda je dokonalou modernou vôňou, vďaka ktorej získate jedinečnú charizmu a ľahko dosiahnete svoje ciele.

- Najčítanejšie -