Presunúť na hlavný obsah

Toto je aktuálne najkrajšie dievčatko na svete: 6-ročná Alina Jakupova od 4 rokov žne jeden úspech za druhým

Zahraničné celebrity

Rozkošné šesťročné dievčatko z Ruska ohuruje krásou svet. Vyzerá ako anjel a vo svete modelingu sa cíti ako ryba vo vode. Veď posdte sami…

Nová nátupníčka Thylane Blondeau?

Aj napriek tomu, že má iba šesť rokov, jej dlhé blond vlásky, modré oči a nezameniteľný úsmev ju robia neprehliadnuteľnou. V kariére dosiahlo toto rozkošné dievčatko už skutočne veľmi veľa. Vyzerá to tak, že Francúzka Thylane Blondeau, dcéra futbalistu Patricka Blondeau a novinárky, dizajnérky Véroniky Loubryovej má už svoju nástupníčku.

 

Mnohí ju už dnes označujú za najkrajšie dieťa planéty. Niektorí dokonca tvrdia, že sú si s Thylane nesmierne podobné. Alina sa narodila však narodila v Moskve a vo svete showbiznisu sa pohybuje veľmi aktívne od 4 rokov.  

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte má už teraz najobľúbenejšiu činnosť: Prekvapí vás, čomu sa následníčka trónu venuje

Návrhári ju milujú a Alina si pozornosť užíva 

Natočila niekoľko módnych kampaní, napríklad pre Monnalis Kids, Yudashkin deti či Gloria Jeans. Objavila sa na titulkách magazínov InStyle a Grazia. Mimo toho účinkovala dokonca v niekoľkých televíznych reklamách. Ak si však mylíte, že za všetkým stoja jej rodičia, mýlite sa. Alinu vraj práve svet reflektorov veľmi baví. 

 

Sama túži stať sa slávnou modelkou a už v tomto veku je mimoriadne ctižiadostivá a pracovitá. Všetci špičkoví odborníci v módnom biznise, jej predpovedajú naozaj sľubnú kariéru a zhodujú sa na tom, že o Aline budeme ešte veľa počuť.  A my veru pri pohľade na ňu, o tom ani nepochybujeme. 

 

 

Čítajte tiež: Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus