Presunúť na hlavný obsah

Recept na šťastné manželstvo kráľovskej dvojice Kate a Williama: Vďaka tejto jednej veci zvládajú aj náročné situácie

Zahraničné celebrity

Hoci ich vzťahu mnohí nedávali veľkú šancu ešte počas randenia, vojvodkyňa Kate Middleton a princ William sú jasným dôkazom toho, že ak sa dvaja ľúbia, zvládnu čokoľvek. Aj nátlak okolia a médií. Čo im pomáha prekonávať aj ťažšie situácie v manželstve?

Láska ako z filmu

Rozprávkovú svadbu princa Williama a jeho krásnej snúbenice Kate Middleton  v roku 2011, sledoval snáď takmer celý svet. Rovnako to bolo aj počas ich randenia, kedy táto dvojica dokázala, že láska dokáže zázraky. Dokonca aj prelomiť prísne pravidlá protokolu britskej monarchie. A od momentu, kedy si povedali "Áno", patrí aj ich manželstvo medzi tie najsledovanejšie. Neustále sú pod drobnohľadom médií a verejnosti. A to veru nie je najjednoduchšia skúška vzťahu a spolužiatia. Najmä, ak ste zároveň aj rodičmi. Keď ste si mysleli, že títo dvaja sú za každých okolností usmiati a nič neriešia, mýlite sa. Áno aj kráľovská dvojica občas rieši škriepky, rovnako ako bežní smrteľníci. Viete však, na čo nedá princ William so svojou manželkou v takýchto prípadoch dopustiť?

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Blake Lively po druhom tehotenstve schudla 30 kíl: Za jej premenou stojí tento muž

Aj počas pracovných ciest nezabúdajú na túto jednu vec

Krásnu vojvodkyňu a jej sympatického manžela, sme snáď nevideli nikdy na verejnosti inak ako s dobrou náladou. Nie, nehrajú to.Je to pre nich prirodzené. Humor a smiech je totiž niečo, čo považujú v živote sa mimoriadne dôležité. Vedia, že práve s nimi, ide všetko oveľa ľahšie. Aj počas pracovných ciest a vo chvíľach, keď sú unavení a vyčerpaní, sa snažia nájsť vždy niečo pozitívne, čo im pomôže ťažšie chvíle prekonať. Snažia sa jeden druhého rozosmiať a spomínajú na momety, ktoré im dokážu vyčarovať úsmev na perách. 

Toto je ich recept na šťastné manželstvo

Kate a William v podstate počas celého svojho manželstva nečelili nejakej výraznej kríze. Čokoľvek sa medzi nimi odohrávalo, dokázali v pokoji doma vyriešiť a prekonať. Tak ako je Kate pre Williama oporou, rovnako je to aj opačne. Veľmi im obom záleží na tom, aby sa ten druhý cítil dobre a spokojne. Práve preto vždy raz do týždna, jeden druhého potešia nejakou drobnosťou. Nejde o nič materiálne, skôr o milé gesto, ktoré toho druhého poteší. Kate napríklad Williamovi pripraví obľúbenú šálku kakaa, ktoré mu pripomána detstvo, či princ svojej manželke číta poóziu, ktorú tak veľmi miluje. Práve takéto malé veci dokážu urobiť veľa. Ak totoiž človek cíti, že niekomu na ňom záleží, jeho pohľad na život je oveľa jasnejší a pestrejší. Tak čo, skúsite to aj doma so svojou polovičkou?

Neprehliadnite: 22 kíl dolu a Jessica Simpson má späť telo dvadsiatničky: Toto je recept a dôvod, prečo chcela schudnúť!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus