Presunúť na hlavný obsah

Princezná Maria-Olympia si svoj titul princeznej zachovala: Má modrú krv, no rozhodla sa viesť normálny život

Zahraničné celebrity

Aj napriek tomu, že sa môže pochváliť titulom princezná, študuje v New Yorku, stážovala pre módny dom Dior, zúčastňuje sa na veľkolepých prehliadkach a rada sa prezentuje na sociálnych sieťach. A k tomu všetkému vyzerá skvele! Princezná Maria-Olympia je jednoducho neprehliadnuteľná.

Nežná, nespútaná a bez zábran

Nádherná Maria-Olympia je najstarším dieťaťom gréckeho korunného princa Pavlosa a princeznej Marie-Chantal. Má ešte troch bratov, takže od malička sa k nej naozaj správali ako k princeznej. Narodila sa v Amerike, no vyrastala a detstvo trávila spolu s rodičmi a súrodencami v Londýne. Maria vyštudovala divadlo, dejiny umenia, grafiku a fotografiu. Do povedomia verejnosti sa dostala najmä vďaka svojej mame, ktorá na sociálne siete vešala dcérine fotky oveľa častejšie ako ona sama. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Olympia of Greece (@olympiagreece),

  

Mohlo by vás zaujímať: Štvorica herečiek, ktoré sú rovnaké ako ich seriálové postavy: Čo majú spoločné Jennifer s Rachel a Blake Lively so Serenou?

Život si užíva absolútne so všetkým, čo k nemu patrí 

Maria - Olympia vo voľnom čase rada fotografuje, venuje sa móde a nemôže chýbať na žiadnom večierku. Medzi jej dobré priateľky patrí napríklad Nicky Hilton, s ktoru ju vídať v spoločnosti čoraz častejšie. Vysoká a štíhla plavovláska sa pravidelne objavuje na najlepších svetových prehliadkach. Naposledy nevynechala prehliadky Michaela Korsa či ateliéru Oscar de la Renta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Olympia of Greece (@olympiagreece),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Olympia of Greece (@olympiagreece),

Titul princeznej má pre ňu význam

Jej prarodičia Konstantin II. Grécky a Anne-Marie Dánska, boli posledným gréckymi panovníckym párom pred pádom kráľovstva a vznikom vojenskej diktatúry a následne republiky. Vo chvíli ak by padla grécka vláda je Maria - Olympia po svojom otcovi a bratoch 6 v poradí na grécky trón. A svoju pozíciu berie veľmi vážne. Protokol ovláda do bodky, no v dnešnej dobe ho mnohokrát nedodržiava a robí veci tak ako cíti. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Olympia of Greece (@olympiagreece),

 

Neprehliadnite: Vojvodkyňa Meghan predviedla v Afrike kľúčové kúsky šatníka: Tento jeden detail mali všetky rovnaký

Miluje módu a práve v tejto oblasti vidí svoju budúcnosť 

Hoci za módnu ikonu je spomedzi urodzených dám považovaná najmä Kate Middleton, či Meghan Markle, samotná Maria sa stáva tiež neprehliadnuteľnou. Miluje módu a strieda jeden dokonalý outfit za druhým. Navyše, odkedy absolvovala stáž v módnom dome Dior sa už postavila aj na predvádzacie móla. Fotila pre Teen Vogue, Town & Country, Tatler, Hello!, ¡Hola! a W. Je totiž navonok veľmi krehká a nežná, no vo vnútri nespútaná a bez zábran. Princezná práve v oblasti módy vidí svoju budúcnosť a danej oblasti by sa rada venovala.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Olympia of Greece (@olympiagreece),

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Olympia of Greece (@olympiagreece),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus