Presunúť na hlavný obsah

Milostný príbeh medzi princom Charlesom a Camillou: Začalo to už v 70. rokoch a neuveríte, ako sa vtedy zoznámili

Zahraničné celebrity

Milostný príbeh princa Charlesa a jeho Camilly začal už dávno pred princeznou Dianou, v 70-tych rokoch. Obaja na začiatku zakotvili v náručí iných partnerov, nikdy na seba však nezabudli. Hoci ich médiá nešetrili, napokon sa títo dvaja svojho šťastného konca dočkali, i keď až po rokoch.

Kedysi príčina nešťastia princeznej Diany, dnes im bolo už odpustené

Hoci mnohí Camillu Parker Bowles pokladali za jednu z príčin nešťastia a smútku princeznej Diany, rokmi, po jej smrti, asi viacerí usúdili, že princ Charles ju vždy miloval a nikdy na ňu nevedel zabudnúť. Ich milostný príbeh začal už v 70-tych rokoch predtým, než vôbec Charles vedel o Diane. Už od mladosti to bola žena jeho života, dnes jeho manželka, ktorú mu schválila sama kráľovná

Stretol ju na zápase póla a mala odvahu povedať mu toto

Princ Charles stretol vraj ešte slobodnú Camillu Shand na zápase póla vo Windsor Great Park  v roku 1970 a bola to láska na prvý pohľad. Camilla mala vtedy 25 rokov, žila v Londýne a vraj sa mu prihovorila a prekvapila svojou otvorenosťou. Magazín Harper´s Bazaar prezradil, čo sa mu vraj odvážila povedať: „Moja prababička bola milenkou tvojho prastarého otca... Takže máme niečo spoločné,“ po týchto slovách sa vraj v princovi zapálila iskra, ktorá pre Camillu horí dodnes. 

Mohlo by vás zaujímať: Prvé manželstvo s Dianou bolo pre princa Charlesa katastrofou, to druhé s Camillou celkom iné

Než sa princ stihol vrátiť, Camilla bola už vydatá

Po ich prvom stretnutí však princ o rok na to odišiel do námorníctva, do služby a ich vzťah sa nijako nevyvíjal. Zdroje však prezrádzajú, že po celý čas, čo slúžil, skoro celé tri roky, do roku 1973, na ňu neprestal myslieť, avšak než sa stihol vrátiť a vyjadriť sa, Camilla sa už vydala za majora Andrewa Parkera Bowlesa, ktorého poznala už roky predtým.

Podľa pamätí, ktoré píše Penny Junor o vojvodkyni Camille, jej prvý manžel Andrew mal však zálusk na princeznú Annu, sestru princa Charlesa. Keby mala záujem, k svadbe s Camillou by vraj nemuselo vôbec dôjsť. Milostných trojuholníkov tu teda bolo viac. So svojím prvým manželom mala Camilla tri deti, zaujímavou pikoškou je, že krstným otcom posledného dieťaťa, syna Toma, je práve princ Charles. 

Čítajte tiež: Osudové ženy princa Charlesa: Tieto tri dámy ovplyvnili jeho život vo všetkých oblastiach

Diana ju hľadala v dave počas svadby s princom Charlesom 

Tak si nešťastný následník trónu, princ Charles vzal  krásnu, mladú a neskúsenú Dianu, ktorá nevedela do čoho sa v skutočnosti púšťa. Nebojovala len s médiami, ale aj s milostným trojuholníkom, v ktorom sa ocitla. V jednom televíznom dokumente, v ktorom vystupovala, tiež priznala, že v dave počas svadby hľadala Camillu a vedela, že tam bude: „Tak som kráčala uličkou a videla Camillu zahalenú v klobúku...“

Roky bez seba, neskôr obnovili svoj vzťah, hoci boli stále zadaní 

Hoci boli potom roky oddelení, svoj vzťah tajne obnovili počas svojich manželstiev. Malo ísť aj o intímny vzťah, o ktorom vedela aj samotná Diana. V ďalšom televíznom dokumente sa raz Diana vyjadrila: „V tomto manželstve sme boli od začiatku traja. Takže to bolo trocha preplnené.“ Princezná vraj mala Camillu, svoju sokyňu aj konfrontovať, no všetci napokon vieme, ako to dopadlo.

Neprehliadnite: Princezná Diana odmietala po rozvode nosiť Chanel: Skutočný dôvod, prečo to robila, bol smutný, ale logický

Šťastného konca sa po rokoch dočkali

Napokon sa aj verejnosť dozvedela o intímnych telefonických rozhovoroch, ktoré Camilla viedla s princom Charlesom. Do obehu bolo vypustených viacero nahrávok, čo spôsobilo škandál v kráľovskej rodine. Sám princ sa  v roku 1994 v televíznom dokumente priznal k pomeru s Camillou. Potom obe manželstvá prešli rozvodom. Hoci sa princezná Diana šťastného konca nedočkala, princ a Camilla áno. Manželmi sa stali po dlhej ceste a so súhlasom kráľovnej v roku 2005. Treba však uznať, že aj po rokoch a tak povediac na staré kolená vyzerajú títo dvaja naozaj šťastne a stále zamilovane. 

- Najčítanejšie -