Presunúť na hlavný obsah

Dcéra sexi Bradleyho Coopera a Iriny Shayk mala premiéru: Rozkošné dievčatko rastie do krásy

Zahraničné celebrity

Herec Bradley Cooper sa nedávno ukázal na slávnostnom odovzdávaní cien a spoločnosť mu tentokrát nerobila jeho matka, s ktorou má veľmi dobrý vzťah, ale iná žena. Práve tá však strhla na seba pozornosť všetkých prítomných.

Strhla na seba všetku pozornosť

Populárny a uznávaný herec Bradley Cooper sa nedávno objavil na odovzdávaní cien Marka Twaina vo Washingtone, aby podporil svojho priateľa, ktorý bol nominovaný. Hoci mu ešte počas vzťahu s modelkou Irinou Shayk dosť často robila na takýchto podujatiach gardé jeho mama, s ktorou má veľmi dobrý vzťah, táto bola výnimkou. Po jeho boku sa objavila jedna malá žena, ktorá si však uchmatla na seba všetku pozornosť. Išlo o jeho len dvojročnú dcérku Leu De Seine. Verejnosť bola milo prekvapená, pretože až doteraz sa s ňou na verejnosti príliš neukazoval. 

Mohlo by vás zaujímať: Z dcérky Leny Perminovej sa stáva fashion ikona: Vďaka tomuto si dievčatko získalo tisícky fanúšikov po celom svete

Malá Lea je viac mama, ale niečo má aj po otcovi

Malá Lea však neprekvapila len svojou prítomnosťou, ale aj svojou krásou. Nepochybne malé dievčatko zdedilo všetky najlepšie gény nielen po svojom otcovi, ale predovšetkým mame, slávnej modelke s plnými perami, prenikavým pohľadom a výraznými jamkami na lícach. Až na farbu vlasov a svetlejšiu pokožku tela, ktorou sa viac podobá na svojho slávneho otca, je to celá mama, čo poviete?

Čítajte tiež: Sláva ich rodičov im zabezpečila život ako v rozprávke: Takto sa obliekajú detské ikony klanu Kardashian

Obaja boli veľmi štýloví

Obom, otcovi aj dcérke to veľmi pristalo. Bradley v slávnostnom čiernom obleku s bielou košeľou na gombíky a malá Lea vo vzorovanej košeli s čiernou sukňou, bielymi pančuškami a modrou vestou bola naozaj rozkošná. Dvojica vyzerala skutočne štýlovo. 

Neprehliadnite: VIDEO: Najslávnejšie dieťa šoubiznisu: Z tohto tanca pôjdete do kolien, malá kráska to v 5 rokoch poriadne rozbalila!

Leino súkromie je stále ich priorita 

Na základe fotografie, malá Lea vyzerala veľmi skromne, až hanblivo. Je vidno, že na prehnanú publicitu ešte doposiaľ nebola zvyknutá, nakoľko jej súkromie chceli rodičia ustrážiť čo najviac. To je dodnes ich priorita. Hoci aj Bradley urobil výnimku, je pravdepodobné, že sa to nestane pravidlom. Hoci Bradley a Irina už pár netvoria, pre dobro dcéry sa vedia dohodnúť a snažia sa, aby sa jej ich rozchod dotkol čo najmenej. 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus