Presunúť na hlavný obsah

Veľký pozor na to, v čom sa vyberiete na prvé rande: Toto muži na ženách nevidia najradšej

Krása

Prvé rande je veľká vec. Preto mnohé ženy, v snahe zaujať, občas niktoré veci poriadne prepísknu. Preto vám prinášame mini návod, čomu sa radšej vyvarovať.

Zabudnite na výstrednosť!

Tá sa na rande jednoducho nenosí. Muži preferujú prirodzenosť. Takže žiadne trblietky na očiach, krikľavé a dlhé nechty na rukách, ktoré pripomínajú pazúriky...A to skutočne nikdy.  No jedine v tom prípade, že idete na tématickú party. Tiež si dajte pozor na výrazné líčenie očí s klasickými tieňmi. Dymové je síce stále žiadané, ale na rande je to až príliš. Naopak, čo muži ako jediný výrazný prvok na ženskej tvári naozaj milujú, sú červené pery. Ale v tom prípade musíte voliť prirodzený make-up či líčenie očí.

Mohlo by vás zaujímať: Alabastrová pleť podľa vzoru Francúzok: Na tento rituál nedajú dopustiť a mimické vrásky ich obchádzajú

Pozor na make-up!

Samozrejme, nosiť make-up môžete. Predsa nie každá žena má dokonalú pleť, a tak si chce pridať trochu sebavedomia práve make upom. A tu môže byť kameň úrazu.  Várazné nánosy, populárne kontúrovanie muži naozaj nemusia, naopak, to už radšej žiadny make-up ako ísť touto cestou. Takže naozaj nemusíte kvôli chlapovi tráviť pol hodinu líčením, ocenia, ak nemáte strach ukázať svoje prirodzenejšie ja. Takéto ženy sú dokonca v očiach chlapov oveľa viac sexi, pretože sú sebavedomejšie.

Inšpirujte sa: Nechajte vyniknúť vašu osobnosť vďaka vôni: Tieto parfumy ju na jeseň podčiarknu najviac

Umeliny

Tak to je skutočné tabu. Žiadne umelé riasy, nechtíky. Zabudnite rovno na to! Rovnako ťažko vedia muži prísť na chuť vytetovanému obočiu. A pozor si dajte i na zlepené riasy. Radšej im venujte pár sekúnd navyše, aby ste sa tomuto drobnému beauty problému vyvarovali. Sú to síce drobnosť, ale vytvárajú celkový obraz o nás a môžu rozhodnúť o tom, či vôbec bude druhé rande...

Prečítajte si: Beauty prehrešky, za ktoré sa dodnes hanbíme: Spomeniete si, ktorý vás neobišiel?

Veľa je jednoducho veľa.

Lak na vlasy, veľa parfumu, lepkavé lesky, líčka ako Marfuška... I na toto všetko si dajte pozor. Nezabúdajte na staré známe - menej je viac. Pri líčení to platí dvojnásobne! Rande preda nie je maškarný bál, idete predať seba, nie bábiku Barbie, tak k tomu aj pristupujte. A nezabúdajte, že ak vás daný objekt skutočne priťahuje, tak raz príde deň, kedy sa budete musieť ukázať v prirodzenom svetle. Tak prečo nie hneď na začiatku?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus