Presunúť na hlavný obsah

Hnedé rúže hlásia návrat! Aký odtieň sa hodí práve vám podľa farby vlasov?

Krása

Pamätáte si na tento trend, ktorý bodoval v 90. rokoch minulého storočia? Hnedé rúže (a aj lesky) sú dnes opäť v hre.

Staro-nový trend

Nosili ich vaše mamy či staršie sestry a teraz ste na rade vy. Zaobstarajte si hnedý rúž a vyrazte na párty, do práce či rande v jednej z najžiadanejších farieb sezóny. Ak stále váhate nad výberom, poradíme vám.

Karamel pre platinové blondíny

Práve karamelový odtieň je tým pravým, ak je vaša pokožka svetlejšia a vlasy sú platinovo blod alebo takmer biele. Rúž aj kontúrka by mali byť tón v tóne a pokojne môžete pre finálny "touch" použiť lesk na pery, ktorý ich opticky zväčší. Taktiež môžete skúsiť líčenie tón v tóne - kedy na pery, oči aj líčka použijete identický odtieň. Make-up to krásne zjednotí a vašu pleť rozžiari.

Inšpirujte sa tiež: 4 svetoví vizážisti, ktorých milujú svetové topmodelky aj Beyoncé: Títo dokážu naozaj čarovať

Natural pre melíry

Ak ste odfarbená blondína, máte melír alebo hocijaký preliv so svetlejšími oditieňmi, mala by ste staviť karty na prirodzenosť. Nenápadný odtieň, ktorý je len minimálne výraznejší ako vaša prirodzená farba pier, bude pre vás tým pravým.

Prirodzená farba a kontúrka

Ak si vlasy nefarbíte, majú prirodzený odtieň, hlavne povestný sivo-blond, tak môžete vyskúšať experiment s ceruzkou na pery, ktorý by mala byť o odtieň tmavšia ako rúž, ktorý použijete. Rúž môže mať dokonca ružovskatý podtón, ale nie veľmi. Takto krásne vyzdvihnete svoju prirodzenosť.

Vyskúšajte: Krok za krokom k perfektnej očnej linke: Len vďaka tomuto bude dokonalá

Brunety do oranžova

Či už ste zafarbená bruneta alebo prirodzená, vašou farbou by mala byť hnedá s nádychom do oranžova, možno mierne do korálovej farby. Dodá vášmu líčeniu mladistvý a fresh vzhľad, ktorý sa hodí ako na rande, tak i do práce či školy.

Tmavovlásky a lesk

Čiernovlásky alebo ženy so sýtou hnedou farbou môžu pokojne voliť sýte hnedé rúže bez akýchkoľvek podtónov. Na oživenie môžu tiež použiť lesk, ktorý vytvorí "šťavnatý" vzhľad a uberie na vážnosti.

Prečítajte si: Vychutnajte si ešte babie leto s bronzovou pokožkou: S týmito beauty pomocníkmi zamaskujete mdlú pleť

- Najčítanejšie -