Presunúť na hlavný obsah

V čom vozia svoje ratolesti známe Slovenky? Jasmina Alagič vyznáva nadčasovosť, Veronika Ostrihoňová originalitu

Slovenské celebrity

Baby boom neobišiel tento rok ani známe slovenské tváre, ktoré sa rady pýšia na sociálnych sieťach fotkami svojich nových prírastkov. A v čom ich kočíkujú? No niektoré zvolili skutočné originálne kúsky.

Jasmina Alagič

Jasmina Alagič všetkých prekvapila nadčasovým kočíkom. I keď by možno mnohí čakali, že s Rytmusom budú voliť niečo nápaditejšie, pravda je taká, že do oka im padol šedý kúsok, ktorý je ako stvorený pre ich Sanela.

Mohlo by vás zaujímať: Jeden z najmilších párov, Gáboríkovci, majú dôvod na radosť: Zdá sa, že nádherná Ivana sa čoskoro stane mamou

Tatiana Žideková

Aj známa influencerka Tatiana Žideková sa tento rok stala mamičkou. A tak medzi jej každodenné činnosti patrí aj prechádzka s kočíkom. Narozdiel od Jasminy, svoju záľubu vo výrazných veciach preniesla Tatiana aj do kočíkovania. Dcérku si vozí v originálnom a neprehliadnuteľnom modeli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Nápaditosť pri prvorodenom potomkovi si zvolila aj Veronika Cifrová Ostrihoňová. Spolu s manželom Sajfom pre dcérku, ktorá prišla na svet len pred pár týždňami, zvolili kvetovaný model, ktorý len tak v uliciach neprehliadnete.

Prečítajte si: Tehotenské outfity budúcich mamičiek: Jasmina Alagič vie, aké šaty vyberať, Veronika Cifrová je podnikavá

Katarína Jakeš

Známa tanečníčka Katarína Jakeš preferuje športovejší štýl a v rovnakom duchu sa nesie aj jej kočíková výbava. Jednoduchý, sivý model jej učaroval natoľko, že sa ním dokonca často a veľmi rada zladí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes),

Ľubica Šimiaková

Bývalá misska Ľubica Šimiaková sa pred pár mesiacmi stala tiež pyšnou mamičkou. A rovnako, ako väčšina známych mamičiek, aj ona pri výbere kočíka siahla po nadčasovejšom kúsku, ktorý sa len tak ľahko nezunuje. Kombinácia sivozelenej farby a kožených detailov pôsobí veľmi trendovo.

Neprehliadnite: Zaľúbené páriky: Tomáš Tatar našiel svoju spriaznenú dušu, Ľubica Šimiak oslavuje tento rok 

- Najčítanejšie -