Presunúť na hlavný obsah

Bývalá misska Ľubica Štepánová má vo veciach výchovy jasno: Toto uprednostňuje pri svojom synovi

Slovenské celebrity

Známa kráska sa naplno venuje svojim rodičovským povinnostiam. A vychutnáva si ich plnými dúškami.

Miss Universe z roku 2012 prežíva posleledné roky najšťastnejšie obdobie. Po tom, ako si minulý rok vzala svojho priateľa, Martina Šimiaka, presťahovala sa do Nitry, sa im narodil synček, ktorý je pre oboch veľkým požehnaním.

Prečítajte si: Narodeninová párty: Oslávenkyňa Alena Pallová počas večera hviezdila, Jasmina Alagič krátko po pôrode štíhla ako prútik

Dvojica si svoje novonadobudnuté rodičovské povinnosti vychútnáva plnými dúškami a to od prvého momentu. Pre oboch ide o výtúžené bábätko, a tak sa zatiaľ ani raz verejne nesťažovali na nedostatok spánku či stratu intimity v partnerskom živote.

Modelka, ktorá sa venovala aj pečeniu, je teraz na materskej, no i napriek tomu je jej deň nabitý povinnosťami. Rozhodne nechce byť len žienkou v domácnosti, ktorá sa točí okolo plienok či sporáku. Svoju synovi síce veľa podriadila, ale života, aký viedli s manželom predtým, sa vzdať nechcela. A tak je ich syn často súčasťou rodinných výletov a to už od narodenia.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto ženy zohrávajú v živote Dary Rolins kľúčovú úlohu: Bez koho si svoj život nedokáže predstaviť?

Ľubica má vo veciach výchovy celkom jasno. Dieťa vás predsa nemôže v ničom obmedzovať a ak mu ukážete svet a rôzne veci úplne odmalička, vypestuje si k všetkému zdravý rešpekt a môže byť z neho otvorenejšia osoba. Svedčia o tom aj texty, ktoré často zverejňuje pod fotkami. "Dnes som niekde čítala: Nemáme moc na to, aby sme niekoho pri sebe držali, vždy však máme možnosť vytvoriť mu krásne spomienky. Hneď som to poslala @matsimiak , že aha, toto je o Matinkovi. Nebude sedieť vedľa maminej sukne navždy (no neskutočne sa teším na každú jednu spoločnú chvíľku, ktoré máme pred sebou), ale budeme sa snažiť o to, aby mal krásne, šťastné, veselé detstvo, na ktoré bude veľmi rád spomínať."

Neprehliadnite: Jedna z najkrajších Sloveniek pomotala hlavu krásavcovi zo známej telenovely: Takto im to spolu pristane!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus