Presunúť na hlavný obsah

Kedysi najkrajšia Slovenka aj po 13 rokoch vyráža dych: Osvojte si jej triky pre peknú postavu po 35-ke aj vy

Slovenské celebrity

Táto žena aj napriek tomu, že je mamou má postavu bohyne. Čím to je a ako to vlastne sympatická tmavovláska Magdaléna Šebestová robí?

Roky má telo bohyne 

Odkedy nádherná Magdaléna Šebestová získala titul Miss Slovensko 2006 a medzitým súťaž sama aj riadila, je rozdiel 13 rokov. A hoci sa v jej živote od toho obdobia veľa vecí zmenilo, niečo rozhodne zostáva.  Príťažlivosť známej a obľúbenej Slovenky. Magdaléna sa totiž stále môže pochváliť postavičkou bohyne a dokonalými krivkami. Vyzerá naozaj výborne a to aj keď je už sama mamou. Táto žena je jasným dôkazom toho, že aj popri materstve môžete byť nádherná. Chce to len dobrý time - managment a všetko sa dá zvládnuť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

 

Prečítajte si: VIDEO: Párty štýl známych osobností: Najkrajšia Slovenka vie, čo jej pristane a ako sa obliekli ďalšie krásky?

Takto sa udržiava vo forme

Ak si však myslíte, že všetko je o génoch, mýlite sa. Samozrejme sú veľkým plusom, no známa kráska sa o svoje telo príkladne stará. "Ďakujem svojej genetike za štíhlosť. Všetko ostatné sa snažim zlepšiť vo fitku. Cvičím pravidelne dvakrát do týždňa, so svojim trénerom Martinom Zimanom. V strave som sa nikdy neobmedzovala aj keď je pravda, že sladké nemusím a vyprážané takisto."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

"Tréner mi dáva cviky rovnomerne na celé telo, ale vždy mu vravím: Najviac sa sústreď na brucho a zadok, všetko ostatné je pre mňa nepodstatné :)," dodáva Magdaléna.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Mohlo by vás zaujímať: Zoom na hviezdnu manikúru: Aké farby nosí na rukách Ivana Gáborík či Soňa Skoncová?

K športu vedie aj dcéru Ninku

So svojou dcérkou Ninkou, má krásny vzťah. Pre Magdu je všetkým. Snaží sa s ňou tráviť všetok voľný čas a vidieť, že Ninka si spoločné chvíle s maminou užíva. Veľa cestujú, chodia do prírody a užívajú si jedna druhú. Magdaléna však veľmi dobre vie, že deti treba viesť k pohybu a športu od malička. ”Ninka chodí na balet, tenis, jógu. Niekedy ide so mnou aj do fitka a veľmi rada ma napodobňuje. Už teraz vidno, že je nadaná skôr pohybovo ako umelecky.”

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

- Najčítanejšie -