Presunúť na hlavný obsah

Majú malé deti, no na cvičenie nezaháľajú: Katarína Sagan a TRX cviky, Mária Bartalos elegantne na stuhách

Slovenské celebrity

Keď sa chce, všetko sa dá. Živým príkladom sú tieto Slovenky, ktoré si z pohybu vytvorili životný štýl a to aj napriek tomu, že majú malé dieťa. Čas pre seba si treba totiž vždy nájsť.

Dnešné mamičky si zaslúžia skutočne obdiv. Na ženy sú kladené vysoké nároky a musia toho zvládať skutočne veľa. Doba je ťažká, no ich materinský pud nič nezastaví a pre svoje deti chcú to najlepšie. Napriek tomu si mnohé z nich nájdu čas aj pre seba a to je veľmi dôležité. 

Čas, ktorý venujú sebe v podobe aktívneho pohybu, je najlepšou investíciou. Pri pohybe sa totiž vyplavujú endorfíny šťastia, žena je vyrovnanejšia a spokojnejšia. Navyše, dieťaťu ide od malička príkladom a vedie ho tak k zdravému životnému šýlu. No a krásna postava je už len čerešničkou na torte. Kým sa oplatí inšpirovať?

Prečítajte si: Šperky so slovenskou dušou: Šperkárka Petra Toth žne úspechy vo svete, nezabúda na náš folklór a tradície

Katarína Sagan 

Oficiálne ešte stále manželka slávneho cyklistu Petra Sagana, Katarína Sagan má k športu veľmi blízko. V Monaku, kde žije, sa popri mamičkovských povinnostiach nezabúda venovať aj sama sebe. Štíhlu postavu dostala od Boha, no pohyb nie je len o tom. Je to celkový proces, ktorý pôsobí pozitívne aj na myseľ. Každá žena a aj mamička by si mala nájsť čas sama pre seba. Katarína cvičí TRX, jazdí na bicykli, lyžuje a hrá tenis. Miluje plávanie, v zime lyžovanie a Skialp. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s time. Summer time #fitmom

Príspevok, ktorý zdieľa Katarina Sagan (@katarina_sagan),

Mária Bartalos

Herečka Mária Bartalos len nedávno porodila, no to jej nebráni v tom vrátiť sa späť k obľúbeným činnostiam. V pohybovom štúdiu Movement trávila čas aj pred narodením dieťatka so svojím manželom. Novým pohľadom na pohyb a kreativitu v športe inšpiruje spoločne s Adriánom svojich fanúšikov a hoci sama tvrdí, že je len začiatočníčka, vidno, že jej to ide a veľmi dobre sa na nich pozerá. Mary je na stuhách elegantná a dôkazom toho, že život je výzva. Dali by ste sa nahovoriť na cvičenie pomocou stuhy?

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová deti miluje a vidno to aj na láske, ktorou zaplavuje svoju dcéru Ninku. Trávi s ňou čas v prírode a vedie ju k aktívnemu a zodpovednému životnému štýlu. Svojho času kráľovná krásy má tip top postavu a cvičenie ju napriek tomu baví. Dokonca nedávno natočila video s pohybmi, ktoré môžete vykonávať vo fitness centre, ale aj mimo neho, stačí vám k tomu na doma podložka a športový úbor

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#workoutmotivation#summerbodygoals

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Mohlo by vás zaujímať: Joga v podaní česko-slovenských krások: Vďaka akým druhom sa udržiavajú vo forme?

Tatiana Žideková

Influencerka a športová nadšenkyňa Tatiana Žideková dobre vie, že telo si pohyb zapamätá a po pôrode mu to vráti. Je živým príkladom toho, že do športu nemá význam sa nútiť, ale mal by sa stať prirodzenou súčasťou zdravého životného štýlu. Ona sama leto trávila vonku v športovom areáli, kde sa dá cvičiť s vlastnou váhou. Je to obľúbené miesto jej snúbenca, ktorý je futbalista. Ich spoločnú dcérku Vanesku tam takisto vozia v kočíku a už teraz je jasné, že cestu aktívneho života jej ukazujú od detstva. Ako sa hovorí, niekedy stačí, keď sú vo východe vzorovým príkladom rodičia. Deti totiž robia to, čo vidia a odpozorujú od rodičov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vanes toto bude tvoj druhý domov... poobzeraj si to tu... tu budes velmi stastna

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

- Najčítanejšie -