Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najkrajších Sloveniek pomotala hlavu krásavcovi zo známej telenovely: Takto im to spolu pristane!

Slovenské celebrity

Pred pár rokmi sa uchádzala o korunku v súťaži krásy a potom ju to zlákalo do zahraničia. Najnovšie tvorí pár s hviezdou telenovely Mariom Cimarrom, s ktorým tvorí nerozlučnú zamilovanú dvojicu!

Bronislava Gregušová sa v roku 2015 predstavila vo finále Miss Slovensko. Krátko po tom sa uchádzala aj o post moderátorky módnej televízie Fashion TV. Kráska s dlhými nohami až do nebies ulovila jedného z najväčších sexymbolov, Mara Cimarra. 

Prečítajte si: Česko-slovenské páry, ktoré patria medzi najstabilnejšie: Aj po rokoch vyzerajú ako čerstvo zamilovaní

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Spolu precestovali Paraguay, kde vznikli romantické zábery

Krásne ženy a dvojkolesoví tátoši vždy išli k sebe a svoje o tom vie aj hrdina telenovely. Dvojica spolu cestovala po nádhernej časti Južnej Ameriky, Paraguayi. Broňa tak spoznávala rodnú zem tohto urasteného mladíka a okrem toho podporili veľmi peknú myšlienku v projekte The Distinguished Gentleman`s Ride. Hviezda telenovely Mario Cimarro je známy milovník motoriek a so svojou láskou Broňou sa vydali na cestu, aby vyzbierali financie na výskum rakoviny prostaty. Rovnako dôležité je aj psychické zdravie mužov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Nádherná krajina s ešte krajším západom slnka

Slovenka tak momentálne trávi čas v Južnej Amerike so svojou láskou. Nedávno zverejnili svoje spoločné fotografie a hoci pár tvoria už niekoľko mesiacov, išli na to postupne a to sa nám páči. Vidno, že Broňa je spokojná a Mario z nej nevie pustiť oči. 

Potvrdil sa tým tiež fakt, že Slovenky patria medzi najkrajšie ženy na svete a Broňa už raz získala tento titul, keď sa prebojovala do finálovej dvanástky v súťaži krásy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Vek je len číslo 

Táto veta neplatí len v prípade jednotlivcov, krásy a mladosti, ale aj v prípade vzťahov. Hoci Mario má 47 a Broňa 27 rokov, vekový rozdiel nie je pre nich vôbec prekážkou. Práve naopak, zdá sa, že dvojica našla to, po čom celý život túžila a spoločné chvíľky si doslova užíva. Bývalá finalistka Miss Slovensko sa tak po boku hviezdy telenovely môže cítiť skutočne ako žena. O romantické gestá totiž nemá núdzu a práve po tom túži nejedna žena. 

Neprehliadnite: Toto sú kočíky známych Sloveniek. V čom vozia svoje poklady?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Aký vekový rozdiel je medzi vami a vaším partnerom/partnerkou?

spolu hlasovalo 2148 ľudí

0-5 rokov
1237

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus