Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v týchto troch znameniach čaká začiatkom roka 2020 svadba: Patríte medzi ne aj vy?

Partnerské vzťahy

Máte po svojom boku muža, ktorého ľúbite a sama už v kútiku duše túžite po svadbe, len on sa nejako nemá zatiaľ k činu? Ak patríte medzi tieto znamenia, začiatkom budúceho roka budete pod čepcom aj vy!

Pokiaľ ste sa narodili v jednom z týchto troch znamení, budúci rok vás čaká veľmi dôležitý životný krok. Svadba. Práve jeho začiatkom, vás bude sprevádzať intenzívna láska a šťastie. Tak čo, zaujíma vás, či aj vy skončíte pod čepcom? 

Čítajte tiež: Toto mi manžel povedal len pár dní pred svadbou. Dodnes ľutujem, že som nepočúvla svoj vnútorný hlas

Tieto tri znamenia si povedia sladké "ÁNO"

Rak

Ženy narodené v znamení Raka, budú mať rok 2020 vzťahovo mimoriadne úspešný. Prežijú ho v harmónii a v pohode. Vďaka svojej empatickej povahe priťahujú ľudí, ktorí ich robia šťastnými a spokojnými. A práve ich pán dokonalý, im splní každé jedno želanie. A svadba bude jedným z nich. 

Mohlo by vás zaujímať: Rozchod miesto svadby: Môj partner ma z istého dôvodu vymenil za ženu, ktorú som po jeho boku čakala najmenej

Býk

Pokiaľ ste sa narodili v znamení Býka, vediete pohodlný, vyrovnaný život. No čo sa týka priateľov, nemáte ich príliš veľa, ale sú to rozhodne takí, ktorí vás v ťažkých okamihoch podržia a stoja pri vás. Rovnako je to aj oblasti vzťahov. Zväčša tieto ženy majú málo skúseností, no ak sa pre nejakého muža rozhodnú, ide vždy o veľmi dlhodobý zväzok. A práve v roku 2020 ho spečatia sladkým ”Áno”.

Neprehliadnite: V mojom vzťahu bolo všetko v poriadku, kým sa do toho nezaplietla tretia osoba: No nebola to milenka

Kozorožec

Ženy narodené v tomto výnimočnom znamení, nebudú mať takisto nijaký dôvod na smútok, pretože v živote dosiahnu vždy všetko, po čom túžia. Práve v láske, budú mať v novom roku závideniahodné šťastie. Bude to nečakané, nespútané a veľmi intenzívne. Muž po ich boku, ich požiada o ruku na tom najnetypickejšom mieste, ako si dokážu predstaviť. O to viac budú prekvapené a dojaté. Verte, že to bude stáť za to. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus