Presunúť na hlavný obsah

Narodeninová párty: Oslávenkyňa Alena Pallová počas večera hviezdila, Jasmina Alagič krátko po pôrode štíhla ako prútik

Slovenské celebrity

Lekárka estetickej medicíny a podnikateľka Alena Pallová oslavovala okrúhle narodeniny. Párty v reštaurácii UFO sa niesla vo veľkom štýle a kozmickom duchu. Svedčali o tom aj stylingy prítomných hostí.

Narodeninový večer sa niesol v téme Manus X Machina a dress code bol Futuristic creative. Ako sa obliekli prítomné dámy na túto príležitosť?

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová bola v tento výnimočný večer centrom pozornosti. Oslávenkyňa zmenila niekoľkokrát imidž a pri pohľade na ňu máte pocit, akoby zastavila čas. Či už asymetrické šaty v striebornej alebo čierne šaty s perím, s postavou a dlhými štíhlymi nohami by bol hriech neukázať ich.

Kristína Kormúthová

Bývalá moderátorka Kristína Kormúthová má súmernú postavu a zmysel pre eleganciu. Na narodeninovú oslavu zvolila jeden dominantný kúsok v podobe šiat. Milovníčky krásnych lodičiek by mali zbystriť pozornosť. Kristína práve topánkami vždy pripúta pozornosť. 

Prečítajte si tiež: Jedna z najkrajších Sloveniek pomotala hlavu krásavcovi zo známej telenovely: Takto im to spolu pristane!

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová zvolila na túto príležitosť flitrovaný nohavicový kostým, ktorý skombinovala s bielym topom a osviežila červeným rúžom na perách. Kombinácia elegancie a streetwear vytvorila zaujímavý look.

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová má zmysel pre výber párty outfitov a svedčí o tom aj voľba mini šiat kopírujúcich jej ženské krivky. Soňa presne vie, v čom vyzerá dobre, napriek tomu sa občas nebojí vyjsť zo svojej komfortnej zóny a skúsiť niečo originálne, napríklad ako sú tieto zelené náušnice.

Jasmina Alagič Vrbovská 

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská zažiarila v nohavicovom kostýme. Krátko po pôrode vyzerá štíhla ako prútik a radosť v jej očiach doslova srší na kilometre. Páči sa nám decentná vizáž a absencia doplnkov, vďaka ktorej platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása.

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová siahla po dlhej flitrovej róbe s hlbokým výstrihom do tvaru písmena V. Minimalistická vizáž a jemné vlny z nej urobili krásnu divu. 

Andrea Heringhová

Keď sa v spoločnosti objaví Andrea Heringhová, vždy si zakladá na elegancii. K šatám v duchu jedného z najkľúčovejších trendov sezóny obula taktiež čižmy nad kolená. Práve tie dokážu so ženskou postavou zázraky a vždy vykúzlia perfektný styling.

Denisa Mendrejová 

Bývalá Miss Universe SR Denisa Mendrejová miluje čižmy nad kolená a v jej stylingoch ich vídať pomerne často. S párty šatami ladia a ženský styling je na svete. Blondínka oblečená tón v tóne nikdy neprehliadne žiadne detaily.

Neprehliadnite: Roger Federer je šťastný muž: Tieto fotografie zachytávajú našu Slovenku Mirku po jeho boku ako dokonalú manželku

Katarína Mihal Mánová

Zlaté mini šaty zvolila aj bývalá misska a sestra Aleny Pallovej, Katarína Mihal Mánová. Hlboký výstrih a krátke šaty si môžu dovoliť práve ženy s ultra štíhlou figúrou ako má Katka. Minimalistické „gladiátorky“ boli príjemnou čerešničkou na torte.

Anna Amenová

Miss Universe SR 2010 Anna Amenová vystúpila z radu prítomných hostí a pútala pozornosť svojím svietiacim outfitom. Nežná blondínka vždy zaujme výberom oblečenia a tento styling nebol výnimkou. 

Kto vás svojím stylingom zaujal tentokrát?

spolu hlasovalo 676 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus