Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Nastávajúca mamička Jasmina Alagič Vrbovská: Predstavila novú módu pre ženy, nechýbali títo hostia

Feminity TV

Známe Slovenky mali opäť príležitosť ukázať, že majú k móde blízko. A to nielen svojimi outfitmi, no i samotnou účasťou na letnej párty, ktorej súčasťou bola módna prehliadka, pri ktorej sa nezabudlo ani na nastávajúce mamičky.

Túto spoluprácu nikto nečakal a nečakali ju ani oni sami! Moderátorka Fashion TV a nastávajúca mamička Jasmina Alagič Vrbovská spojila svoje sily so slovenským návrhárom Milanom Švingálom, ktorý stojí za značkou WTF, aby Slovensku pod pseudonymom Jami predstavili svoju prvú kolekciu. Kolekcia obsahovala modely, ktoré boli spontánne ľahko priraditeľné práve k mladému módnemu návrhárovi, keďže v sebe mali typickú WTF DNA, no okrem toho sa celebritná dvojica zamerala aj na kategóriu budúcich mamičiek. Sympatická moderátorka si navrhovaním modelov údajne splnila sen, o ktorom ani nevedela, že ho má. A myslíme si, že viac než dobre!

Neprehliadnite: V lete upustite od výrazného make-upu: Ste zvedaví, ako bez neho vyzerajú známe Slovenky?

FEMNITY TV: Vychutnajte si atmosféru spojenia módnej prehliadky a letnej párty 

Jasmina Alagič Vrbovská

Hostiteľka eventu a moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič Vrbovská je v radostnom očakávaní a do príchodu jej syna na svet neostáva veľa času. V lilavom tehotenskom modeli doslova žiarila a potvrdzuje, že ani tehotné ženy nemusia poľaviť zo svojich módnych nárokov.

Eva “Evelyn” Kramerová

Herečka a komička Evelyn nepredviedla len ružové sakové šaty vo verzii mini, no aj svoju vylepšenú postavu. Evelyn doplnila šaty v odtieni magenta staroružovými sandálkami na platforme, ktoré jej krásne predĺžili nohy. 

Milan Švingál

Módny návrhár Milan Švingál sa objavil vo vlastnom modeli. Čierny overal doplnený o kontrastný opasok niesol odkaz WTF. Tenisky či šilt boli neprehliadnutelnou súčasťou outfitu, návrhár teda nepodcenil ani doplnky.

Kristína Kormúthová

Bývalá moderátorka Kristína Kormúthová očarila lookom, ktorý priam kričal - leto! Ľahké priedušné materiály k aktuálnemu obdobiu patria, podobne tak aj doplnky, ktoré patria do povinnej letnej výbavy - okuliare a klobúk. Tento look patril k jedným z najinšpiratívnejším.

Barbora Balúchová

Speváčka Barbora Balúchová stavila na biele šifónové šaty, ktoré jemne doplnila béžovými doplnkami. Krásny detail predstavuje i náhrdelník, ktorý je symbolom hlbokej materinskej lásky, ktorú cíti k svojmu synovi Alexandrovi Jánovi.

Barbora Bakošová

Bývalá Miss a moderátorka Barbora Bakošová opäť raz potvrdila, že v jednoduchosti je krása. Tzv. jemné slip dress doplnené o ležérne prehodené sako skombinované tón v tóne pôsobili nenútene a sviežo. 

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová bola v daný večer doslova neprehladnuteľná. Neón sa teší veľkej popularite a práve v neónovom saku oranžovej farby ste mohli vidieť i riaditeľku obľúbenej Fashion TV. Výrazný neón tlmila čiernou, s ktorou v kombinácii si outfit zachoval elegantný podtón.

Zora Czoborová

Fitnesska Zora Czoborová pútala pohľady šatami v maxi dĺžke s veľmi signifikantným  šatkovým vzorom, ktorý bol a stále je veľmi obľúbený u módneho domu Versace. Doplnila ich o výrazné šperky v zlatej farbe, ktorým celkový dojem ešte podčiarkla.

Prečítajte si tiež: Slovenské módne maniačky sa zhodli: Vybrali si letnú klasiku od ikonickej značky, ktorá to je?

Patrik “Rytmus” Vrbovský

Slovenský raper a budúci otec Patrik “Rytmus” Vrbovský ostal verný svojmu štýlu. Zvolil kombináciu, v ktorej sa cítil uvoľnene, čo bolo vidieť aj na jeho nálade. Raper priznával, že sa na rolu otca i manžela teší, čo vidieť aj na tom, ako hrdo nosí svoju obrúčku. 

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová verí v minimalizmus, čo dokazuje prostredníctvom veľkého množstva svojich outfitov. Veronika prišla v chic čiernych šatách. Farebný akcent doplnila kabelkou.

Jana Pištejová

Módna návrhárka Jana Pištejová bola ďalšou z dám, ktorá stavila na univerzálnu klasiku - čiernu farbu. Zaujímavým momentom bol opasok, ktorý zvýraznil ženskú siluetu a pekne tvaroval postavu. Crossbody kabelka bola takpovediac čerešničkou na torte. 

Karolína Čičátková

Moderátorka Karolína Čičátková sa na párty objavila v ležérnom overalovom outfite, ktorý bol zaujímavým oživením. Hovorí sa, že práve tmavomodrá farba je jediná, ktorá dokáže nahradiť čiernu farbu a my musíme súhlasiť.

Ktorý outfit vás zaujal najviac?

spolu hlasovalo 331 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus