Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: 3 efektívne cviky, ktoré vám na sebe predstaví Klementina Tomrecaj: Postavte svoju fitness rutinu na tomto

Slovenské celebrity

Ako sa dopracovať k postave snov, akou sa môže pýšiť aj známa Slovenka Klementína Tomrecaj? No jednoduché to síce nie, ale ak dodržíte tieto rady, i vy sa budete môcť čoskoro pýšiť podobnou figúrou.

Štýlová aj sexi

Sympatická brunetka patrí medzi tie Slovenky, ktoré sa môžu pýšiť závidenia hodnou postavou. No zadarmo to veru nemá. I ona si všetko poctivo odmaká v posilňovni, ale pri pohľade ňu je jasné, že to padá na úrodnú pôdu. Klementína má však veľkú výhodu. Pohyb má jednoducho rada. "Milujem pohyb. Už od malička som hyperaktívna a lákal ma každý šport. V podstate som bola takých chlapec- lákali ma športy ako futbal, hokej, skok do piesku, ale aj tanec... Naozaj som milovala všetko. Som vlastne asi taký fanatik, bež športu si neviem predstaviť život," prezrádza nám počas svojho tréningu Klementína.

FEMINITY TV: 3 efektívne cviky, ktoré vám na sebe predstaví Klementina Tomrecaj

Modelka: Klementína Tomrecaj @theklementine

Osobný tréner: Róbert Kováč

Priestory: Fit&Co

Video: Pavol Bobek

Prečítajte si: Slovenka Denisa Juhošová žiari v Hollywoode: Kráska si zahrala už aj vo filme o Madonne a žne jeden úspech za druhým

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Klementina Tomrecaj (@theklementine),

Kedysi dokanca zavítala do posilňovne aj dvakrát za deň. Teraz to už strieda. "Snažím sa cvičiť päť dní v týždni. Posilňovňu streidam s pilatesom a jogou." No aj ona má predsa len niečo, čo na cvičení naozaj nemusí. A to je crossfit, ktorý je pre ňu naozaj neobľúbený.

Mohlo by vás zaujímať: Najsledovanejšia Slovenka: Jej prvé príspevky boli kedysi úplne iné ako tie dnešné, vďaka čomu ju sledujú milióny?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Klementina Tomrecaj (@theklementine),

A na ktoré cviky nedá dopustiť? Sú to najmä tieto tri, ktoré predstavila exkluzívne pre web Feminity. Zamerané sú na kritické partie ako bruško, boky a zadok. Ak teda túžite po figúre, akou sa môže pýšiť práve ona, tak by ste sa do nich mali pustiť čo najskôr.

Neprehliadnite: Nemá ju zadarmo! Dokonalá figúra Andrey Verešovej je poctivo vydretá: Toto všetko stíha dvojnásobná mama robiť

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe