Presunúť na hlavný obsah

Karolína Chomisteková a jej dokonalá figúra: Čo všetko pre ňu robí jedna z najkrajších Sloveniek?

Slovenské celebrity

Bývalá kráľovná krásy patrí dnes medzi najžiadanejšie tváre domáceho šoubiznisu. Karolína Chomistek nevynechá žiadnu dôležitú akciu a zakaždým pôsobí tip-top.

Dispciplína na prvom mieste

Nič však neponecháva náhode. Konkurencia v tomto smere je veľká a ona si je toho plne vedomá. Preto sa musí venovať všetkému s maximálnym nasadením. A to je i prípad jej figúry. Nie je žiadnym tajomstvom, že bývalá misska si všetko poctivo odmaká v posilňovni. Sympatická bruneta nedá dopustiť napríklad na pilates, ktorý cvičí zásadne len na strojoch. Práve tento druh cvičenia milujú aj svetové topmodelky a je výborným spôsobom ako dosiahnuť krásne štíhle nohy. Tiež nevynecháva ani pravidelné tréningy jogy, ktoré sa taktiež odzrkadlili na jej vzhľade. "Cvičím 5-6krát do týždňa. Striedam kardio a posilňovanie. Mám trénera, ktorý mi vždy vytvára veľmi kreatívne tréningy, pretože som človek, ktorý sa pri monotónnosti začne nudiť. Väčšinou preferujem cviky s vlastnou váhou, malé váhy, box, trx, prvky karate a podobne. Rozmanitosť je pre mňa veľmi dôležitá," prezrádza tajomstvo svojej fitness rutiny sympatická bruneta.

Neprehliadnite: Beauty triky bývalej Miss Magdy Šebestovej pre bezchybnú pleť: Na čo nedá kráska dopustiť?

Aj jedlo je jej alfou omgou dokonale vyšportovanej postavy. I keď si z času na čas dopraje aj nejaký ten prehrešok, modelka sa snaží stravovať zodpovedne, dodať telu potrebné vitamíny a živiny, ktoré pri takej športovej záťaži potrebuje najviac. A vyvážený jedálniček sa prejavuje aj na jej pleti, ktorá je, povedzme to na rovinu, bezchybná. "Čo sa týka jedálnička, našla som si v tom už systém. Sú samozrejme dni, kedy si doprajem aj niečo nezdravé, veď predsa treba si vedieť užiť život a nie byť len otrokom, ale základom je všetko vybalansovať. Podľa môjho názoru je nastavenie v hlave to najdôležitejšie. Keď má človek v hlave chaos, robí si výčitky skoro zo všetkého a telo je v neustálom strese. Nemôže byť tým pádom nikdy zrelaxované a ťažko sa potom môžete niekam posunúť."

Mohlo by vás zaujímať: Tieto šperky sú pre známe Slovenky srdcovkou: Na ktoré kúsky majú slabosť?

Silnou stránkou Karolíny je i to, že presne vie, v čom jej krásna postava vynikne najviac. Dlhonohá kráska stavia karty na rafinované strihy, podčiarkujúce jej štíhly pás ako nohavice s vysoký pásom, alebo na mini šaty, ktoré ešte viac predĺžia jej nohy.

Prečítajte si: Tieto ženy zohrávajú v živote Dary Rolins kľúčovú úlohu: Bez koho si svoj život nedokáže predstaviť?

- Najčítanejšie -