Presunúť na hlavný obsah

Revolučný spôsob ako účinne spevniť brucho: Osvojte si tieto triky a pôjde to samo

Fitness

Pokiaľ túžite po vypracovanom brušku, vieme presne, ako ho dosiahnuť. A tentokrát to pôjde oveľa rýchlejšie, ako ste zrejme predpokladali.

Túžite po vyrysovanom brušku, no neprišli ste doposiaľ na to, ako ho dosiahnuť? Vieme ako to celkom hravo zvládnete. Našli sme pomerne rýchly spôsob ako efektívne zoštíhliť najproblematickejšiu časť tela. 

Čítajte tiež: Zamerajte sa na suroviny zo slovenskej pôdy: Konkrétny jedálniček na 7 dní zmení vaše návyky

Efektívnosť ako kľúč k úspechu

Ak chcete čo najefektívnejšie spáliť tuk v oblasti brucha, dôležitý je samozrejme jedálniček, pravidlené cvičenie, ale aj celkový životný štýl, ktorý ovplyvňuje produkciu hormónov súvisiacich so spaľovaním tukov. Rovnako podstatný je aj typ a dĺžka tréningov, od ktorých sa potom následne odvíja spôsob spaľovania tukov. 

Mohlo by vás zaujímať: 5 hormónov, ktoré sú zodpovedné za to, koľko vážite: Pre toto by ste ich mali mať pod kontrolou

Samozrejme v dnešnej dobe nájdete aj množstvo ľahších metód, kedy za vás mnohokrát cvičia stroje, či človek využije ruky lekárov. Keď sa však k pevnejšiemu brušku chcete dopracovať prirodzenou cestou, nezabúdajte v úplnom základe na tieto tri body:

  • dobrá životospráva
  • zdravý životný štýl
  • kombinovaný tréning 

Neprehliadnite: Aký je váš metabolický vek v porovnaní so skutočným? Tento vzorec odhalí veľa o vašej fyzickej kondícii a zdraví

Táto kombinácia je na najproblematickejšiu oblasť nášho tela najúčinnejšia

Keď chcete maximálne využívať benefity z cvičenia, 40 minút je skvelá hranica. Začať by ste mali anaeróbnym intervalovým tréningom, ideálny je beh, alebo krátky šprint, pretože práve pri danej aktivite je telo nútené spaľovať tuk veľkou intenzitou. Rovnako vďaka tomu, organizmus zvyšuje spotrebu energie omnoho rýchlejšie. Pre väčší efekt pridajte záťaž. A pokračujte s drepmi s kettlebellom. Následne, sa v závere cvičenie sústreďte na brušáky so závažím. Takýto tréning by ste mali mať aspoň 4krát do týždňa a bez najmenších problémov ho zvládnete aj doma. Dokonca na danú kombináciu cvičenia nedajú dopustiť ani svetové topmodelky. 

Denný tréning k pevnejšiemu brušku

  • 20 minút behu, alebo 8 minút šprintu
  • 10 minút drepov s kettlbellom
  • 10 minút brušákov so závažím

​Efekt sa  v tomto prípade dostaví po necelých štyroch týždňoch a verte, že bude na prvý pohľad viditeľný. Skúšali sme to totiž aj na vlastnej koži.

Skúsite tento tréningový plán?

spolu hlasovalo 261 ľudí

- Najčítanejšie -