Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najkrajšie Slovenky to prilákalo do štýlového baru: Ako sa obliekli na túto príležitosť?

Slovenské celebrity

Nechajte sa inšpirovať stylingami v luxusnej čiernej, v ktorých môžete vyraziť večer von. Slovenky sú krásne ženy, ktoré sa vedia obliecť na každú príležitosť, veď posúďte sami.

Vyraziť do štýlového baru v spoločnosti kamarátiek a blízkych má svoje čaro. Svoje o tom vedia aj tieto známe Slovenky, ktoré sa v daný večer premenili na elegantné dámy. Krásou sa to tam len mihalo. Niet sa čomu čudovať, väčšina z nich sa v minulosti zúčastnila súťaže krásy. A presne tak okúzľujúco by to v štýlovom bare malo vyzerať, čo poviete?

Prečítajte si: VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy

FEMINITY TV:  Poďte s nami spoznať atmosféru Mirror baru s týmito štýlovými Slovenkami

 

 

 

Dominika Grecová

Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová si obliekla večer do mesta obtiahnutý top v podobe roláku a culottes nohavíc. Čierna elegancia z nej vykúzlila elegantnú ženu.

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová sa objavila v šatách kopírujúcich jej siluetu, v akých ju nevídať často. Musíme povedať, že táto obmena jej pristane, pôsobila ešte viac ženskejšie ako sme pri nej zvyknutí. 

Lenka Tekeljaková

Bývalá misska Lenka Tekeljaková ukázala vypracované brucho. Mladý, svieži look nepotrebuje žiadny komentár. Toto jednoducho nemá chybu. Ženy s takou postavou by mali byť odvážne. 

Klementína Tomrecaj

Módna návrhárka Klementína Tomrecaj si je vedomá toho, že žena v štýle „pánsky chic“ dokáže pôsobiť veľmi sexi, zvlásť, keď zvýrazní svoju ženskú stránku. O perfektnej pedikúre nehovoriac, detaily robia celok a Klementína to dobre vie.

Veronika Vágnerová

Nohavicový kostým, aký zvolila Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová po rozopnutí nabral celkom nový rozmer. Veronika preferuje jednoduchý štýl, ktorý však vie, ako detailmi dohnať k rafinovanosti.

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová vybehla večer do Mirror baru v rolákových mini šatách a čižmičkách. Dôraz na vyformovaný pás zabezpečil v tomto prípade opasok. Ihličkové podpätky tomu celému dodávajú ešte väčšiu šťavu. 

Kristína Kormúthová

Flitrové sako s dvojradovým zapínaním v podaní moderátorky Kristíny Kormúthovej stojí za pozornosť, ak máte radi chanelovský štýl. Šaty v tomto duchu sú neprehliadnuteľné a nič nelichotí ženskej figúre viac ako práve ony.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová ako elegantná dáma. Svetrové šaty boli inšpiráciou pre výber doplnkov. Červený akcent v podobe rúžu na perách a laku na nechtoch vytváral príjemný kontrast.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Hviezdy ako v Paríži: Silvia Kušnírová nasadila latku vysoko, Táňa Pauhofová ako elegantná dáma s noblesou

Erika Bugárová

Moderátorka Fashion TV Erika Bugárová ukázala svoju prirodzenú krásu. Blondínka pôsobila nežnejšie ako zvyčajne a večer si užila v spoločnosti svojho priateľa, youtubera a zabávača Mateja Zrebného.

Martina Grešová

Bývalá misska Martina Grešová si na výber oblečenia dala záležať a všetko má premyslené do detailu. S módou sa rada hrá a jej stylingy sú toho odrazom. Sama často trávi čas v dielni s prípravou vlastných návrhov.

Ktorý outfit by ste zvolili za najlepší do štýlového baru?

spolu hlasovalo 545 ľudí

- Najčítanejšie -