Presunúť na hlavný obsah

Najsledovanejšia Slovenka: Jej prvé príspevky boli kedysi úplne iné ako tie dnešné, vďaka čomu ju sledujú milióny?

Slovenské celebrity

Svoj profil na tejto populárnej sieti si založila pred siedmimi rokmi. Za ten čas sa stihla stať nasledovanejšou Slovenkou na Instagrame, ktorá má viac, ako 1,3 milióna followerov.

Slovenská kráľovná

Kypré ženské tvary a dokonalá tvár sa postarali o to, že posledné štyri roky je táto sympatická bruneta na roztrhanie. V roku 2015, kedy sa začala živiť ako modelka v Taliansku, sa jej život vďaka Instagramu úplne zmenil. Predtým to boli prevažne posty o jej malinkej dcérke, no Lucia rýchlo pochopila, že ak chytí príležitosť za pačesy, môže to dopadnúť veľmi dobre v jej prospech.

Prečítajte si: Česko-slovenské hviezdy nepohrdnú radou od odborníka: Kto stojí za lookmi Jasminy Alagič či Dominiky Cibulkovej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova),

Dnes funguje Instagram trochu inak, ako tomu bolo v čase, kedy s ním začala zarábať i ona. Nič také ako manažéri neexistovalo (v tomto smere), a tak si ona sama musela riadiť svoj biznis. A zdá sa, že sa toho ujala veľmi slušne. Veď predsa z neznámej Slovenky je dnes jediná slovenská žena s miliónovou fanúšikovskou základňou. Lucia využila príležitosť a dieru na trhu a dnes vďaka tomu zarába skutočné horibilné čiastky. A to len vďaka fotkám na Instagrame.

Mohlo by vás zaujímať: Roztomilá dcérka Alexandry Orviskej je jej mini kópia: V čom je po svojej mame a v čom po známom hudobníkovi?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova),

Jej profil pôsobí veľmi nenútene a prirodzene a možno to je ten dôvod, prečo sa jej darí, ako nikomu inému. Nie je to len reklama za reklamou, ale Lucia nerobí tajnosti ani okolo svojho súkromného života. Na jej fotkách nájdete sexi brunetu s hriešnymi krivkami aj mamičku, ktorá si rada užíva čas so svojou dcérkou.

Neprehliadnite: Tieto Slovenky patria medzi najsledovanejšie: Každá z nich je iná, no predsa len majú niečo spoločné

Známa modelka priznala, že takmer 60% jej príjmov tvoria práve príspevky na Instagrame, ktoré si však dôkladne vyberá a zásadne sa nechá oslovovať. I keď by sa mohlo zdať, že dokonalú fotku dokáže nafotiť v priebehu pár minút, dávnejšie sa priznala, že občas vznikne aj 100 ďalších, kým jej priateľ alebo nikto z okolia cvkane novú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova),

No okrem Instagramu ju živí aj niečo iné. Lucia vie, že síce teraz zarába slušné peniaze na tejto sociálnej sieti, všetko je pominuteľné a aj éra Instagramu. A tak sa snaží stále pôsobiť aj ako DJ-ka a tiež sa sústreďuje na tvorbu a predaj svojich umeleckých diel.

- Najčítanejšie -