Presunúť na hlavný obsah

Z dcérky vizážistky Lucie Sládečkovej je už dnes malá fashionistka: No nie je roztomilá?

Slovenské celebrity

Rozkošná dcérka známej vizážistky Lucii Sládečkovej, malá Lýdia je vernou mini kópiou svojej mamy. Nielnže je je krásna, ale navyše má už v tomto veku skvelý štýl.

Dcérka je pre ňu všetkým

Sympatická a krásna Lucia Sládečková alias Lucid je naša najznámejšia make - up artistka, ktorá je veľká profesionálka. Jej práca hovorí za všetko. Nebojí sa experimentovať, miluje extravagantné líčenie a na instagrame má viac ako 234 tisíc followerov. Je to žena, ktorá má neuveriteľné množstvo energie a slovíčko "nedá sa" od nej nebudete počuť. A to platí najmä od momentu, kedy sa stala mamou. Dokázala totiž skĺbiť tú najdôležitejšiu úlohu v živote ženy - materstvo, s prácou a všetko zvláda výborne. Táto inšpiratívna Slovenka každý deň tvrdo ”maká”, no vychutnáva si ho vždy naplno, avšak s istou dávkou pokory. Veľa toho, čo vie dnes je práve vďaka dcérke Lýdii, ktorá o pár mesiacov oslávi tretie narodeniny. Tá je pre známu krásku absolútnym stredobodom vesmíru a urobila by pre ňu čokoľvek. Už dnes sú z nich skvelé parťáčky a Lucii veľmi záleží na tom, aby z dcérky vychovala dobrého a slušného človeka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

 

Lýdia je mimoriadne štýlové dievčatko 

Malá Lýdia je neuveriteľne rozkošné a štýlové dievčatko. Prirodzene sa jej v tomto veku o výber outfitov stará známa mama, no vidno, že vzor vrámci módy bude mať skvelý. Ono to tak naozaj býva, že smer, ktorý deťom ukážeme v rannom detstve, toho sa aj držia. A to nielen v tých najpodstatnejších veciach, ale napríklad aj v drobnostiach, akými je oblasť krásy. Treba uznať, že dievčatku to veľmi pristane a pri svojej mame doslova žiari. Už teraz je z nej hotová malá fashionistka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lydia Sládečková (@lucidloveslydia),

 

Prečítajte si: Odmalička sa rada parádila a takto chic vyzerala jej mama: Tušíte, o ktorú Slovenku ide?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lydia Sládečková (@lucidloveslydia),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

 

Čo zdedila rozkošná Lýdia po svojej mame? 

O tom, že krásu zdedila malá Lýdia o mame niet pochýb. Jej blond vlásky a modré očká z nej robia anjelika, ktorý si získa srdce každého. Lýdia je už teraz veľmi empatická, rovnako ako jej mamima. Lucid je známa tým, že miluje úprimnosť a ľudí, ktorí nezávidia. Drží sa v živote niekoľkých hesiel, z ktorých už roky neupúšťa. Dopraj, bude ti dopriate. Nezáviď. Buď sama sebou. Spoliehaj sa len sama na seba. A k tomu bude zrejme viesť aj svoju dcéru. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

 

Neprehliadnite: Všimnete si, čo majú tieto Slovenky spoločné? Dominika Navara Cibulková v top stylingu, Eva Rezešová zastavila čas 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lydia Sládečková (@lucidloveslydia),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus