Presunúť na hlavný obsah

Všimnete si, čo majú tieto Slovenky spoločné? Dominika Navara Cibulková v top stylingu, Eva Rezešová zastavila čas

Slovenské celebrity

V historických priestoroch Paláca Motešických v Privee Lounge sa konal charitatívny večer v spojení s módou. Nechýbali ani pútavé stylingy známych Sloveniek.

Tento event bol zorganizovaný za pomoci módneho stylistu Andreja Kusalíka pri príležitosti Svetového Dňa cievnej mozgovej príhody (World Stroke Day), ktorý sa koná každoročne 29.10. 

Úspešný slovenský módny návrhár Michael Kováčik, vytvoril pre Občianske združenie Porážka.sk, tričko „Neporazených“, ktoré počas večera predviedli slovenské missky Barbora Franeková, Magdaléna Šebestová, Eva Rezešová a Simona Brnová Slobodníková. 
Hlavnou myšlienkou večera bolo vydražiť finančné prostriedky na podporu občianskeho združenia, a to hlavne na zaplatenie liečby pacientovi Ing. Petrovi Tatarkovi, ktorý prekonal cievnu mozgovú príhodu v máji 2018. 

Moderovania sa zhostila moderátorka TV JOJ Lucia Wirthová. Súčasťou dražby bolo okrem spomínaného trička aj umelecké dielo od akademického maliara Daniela Bidelnicu a taktiež obrazu od jeho manželky Márie Bidelnicovej. Okrem týchto dvoch diel sa dražil aj model od Michaela Kováčika podľa vlastného výberu dražiteľa. 

Prečítajte si: Roger Federer je šťastný muž: Tieto fotografie zachytávajú našu Slovenku Mirku po jeho boku ako dokonalú manželku

Natália Selveková 

Majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková mala na sebe asymetrickú sukňu, ktorú skombinovala s blúzkou s golierom až ku krku. Celkový dojem dotvára ikonická kabelka, ktorá je momentálne IT kabelkou tohto roka a pochádza z dielne návrhára Daniela Lee, ktorý aktuálne vedie luxusnú značku Bottega Veneta, ktorej vdýchol nový život.

Simona Brnová Slobodníková

Bývalá misska Simona Brnová Slobodníková vie, ako zakomponovať spomínané tričko do stylingu. Čierna „kapsáčová“ midi sukňa a klasika v podobe špicatých lodičiek. Nič viac netreba, v jednoduchosti vynikla perfektná vizáž. 

Magdaléna Šebestová

V podobnom duchu ladila aj bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová. Tá mala na sebe akurát iný strih sukne, do tvaru písmena A. Veľmi ženské, efektné a najmä – pre dobrú vec!

 

Dominika Navara Cibulková

Ak chcete vedieť, čo sa práve nosí, inšpiráciu hľadajte u tenisky Dominiky Navara Cibulkovej. Cyklistické šortky, mikina a ikonická kabelka mini rozmerov spolu hrajú a vytvárajú jedinečnú harmóniu streetwear & high fashion.

Martina Krnáč Valková

Modelka Martina Krnáč Valková zvolila pre tento event outftit v podobe baklažánového kostýmu, ktorý je nadčasový. Tento pánsky chic skombinovala s negližé a pôsobila veľmi žensky. Jednoduché, elegantné a chic.

Lucia Wirthová

Moderátorka Lucia Wirthová skombinovala ležérnosť s eleganciou v podobe oversized blazeru. K tomu doplnila lodičky v kobaltovej modrej s výraznou brošňou. Po nohavicových stylingoch, ako sme u nej zvyknutí, to bola príjemná zmena. Pôsobila veľmi chic, čo poviete? 

Petra Ficová

Fotografka Petra Ficová v blúzke so širokým pásom, ktorý tvaruje siluetu. Petra zaujala výrazným make-upom a hnedým rúžom. Mimochodom, práve ten hlási návrat a túto sezónu ho pokojne vyskúšajte aj vy, stojí to za to!

Eva Rezešová

Puzdrová čierna sukňa kopírujúca ženské krivky je nadčasový kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku ženy. Tzv. kapsulový šatník dobre pozná aj podnikateľka Eva Rezešová, ktorá vie, že práve tieto kusy odevov sa dajú využiť na tisíce spôsobov. 

Mohlo by vás zaujímať: Kali a jeho nádherná manželka Alica: Nevesta nám prezradila najkrajšie okamihy ich svadby

Večer dopadol úspešne a podarilo sa dokopy vydražiť 6500 EUR. Akciu podporili hlavní dražitelia, celebritná fotografka Petra Ficová a majiteľka Envy Lounge, Natalia Selveková a dvaja anonymní dražitelia obrazov. Počas večera sa predávali trička „Neporazených“, vďaka tomuto predaju pribudla suma 800 EUR. 

Tričká sa najďalej budú predávať na stránke OZ Porážka.sk www.porazka.sk, na stránke Zľavomat a na stránke Sashe.sk. Výťažok poputuje najmä na vybudovanie klubov Cievnej mozgovej príhody a na ďalšiu osvetu Cievnej mozgovej príhody.

- Najčítanejšie -