Presunúť na hlavný obsah

Česko-slovenské hviezdy nepohrdnú radou od odborníka: Kto stojí za lookmi Jasminy Alagič či Dominiky Cibulkovej?

Slovenské celebrity

Nechajú si poradiť. Známe česko-slovenské hviezdy sa na verejnosti vždy objavujú tip-top. A takmer vždy je to výsledkom práce šikovných rúk dvorných návrhárov a stylistov.

Dominika Cibulková a Andrej Kusalík

Dominika Cibulková posledné roky prekvapuje jedným dokonalým lookom za druhým. A za jej stylingom stojí dlhoročný kamarát, stylista Andrej Kusalík, ktorý spolupracuje i s inými známymi celebritami. V tomto prípade však je jasné, že si obaja perfektne sadli a Andrej presne vie, čo Dominika ocení najviac a v čom jej ženské krivky vždy vyniknú.

Prečítajte si: Odmalička sa rada parádila a takto chic vyzerala jej mama: Tušíte, o ktorú Slovenku ide?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Sara Sandeva a Hermine Khalaf Pogosyan

Česká herečka macedónskeho pôvodu Sara Sandeva tiež púta posledné mesiace pozornosť stylingom. Pred dvoma rokmi sa spojila s návrhárkou Hermine Khalaf Pogosyan, ktorá zároveň pôsobí aj ako jej osobná stylistka. Či už na filmové premiéry alebo fashion weeky, Sara je zakaždým zladená od hlavy po päty a to práve vďaka Hermine.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Sandeva (@sarasandeva),

Zorka Hejdová a Daniela Pilná

Známa česká moderátorka Zorka Hejdová sa tiež netají tým, že miluje módu. I keď sleduje trendy, nechá si vždy poradiť. Odbornú pomoc najčastejšie hľadá u stylistky Daniely Pilnej, s ktorou posledné mesiace naozaj intenzívne spolupracuje. A výsledky sú vždy chvályhodné.

Neprehliadnite: Všimnete si, čo majú tieto Slovenky spoločné? Dominika Navara Cibulková v top stylingu, Eva Rezešová zastavila čas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zorka Hejdová (@zorkahejdova),

Jasmina Alagic a Jana Pištejová

Moderátorka a mamička Jasmina Alagič tiež neponecháva nič na náhodu. Ak sa má objaviť na nejakej spoločenskej akcii, zveruje sa do rúk profesionálom. A čo sa týka jej stylingu, ten má takmer vždy pod palcom známa návrhárka Jana Pištejová. Práve v šatách od nej žiari Jasmina na každej akcii.

Monika Bagárová a Lukáš Macháček

I Monika Bagárová je považovaná za módnu ikonu. Jej styling je vždy veľmi inšpiratívny. Už niekoľko rokov jej pomáha v dolaďovaní lookov kamarát, návrhár a stylista Lukáš Macháček. A spolu im to ide naozaj výborne. Monika je hviezdou každej akcie.

Mohlo by vás zaujímať: Nežné krásky, ktoré stoja po boku drsných bojovníkov MMA: Zlí chlapci ženy odjakživa priťahovali

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

- Najčítanejšie -