Presunúť na hlavný obsah

Jasmina Alagič Vrbovská ukázala detskú izbičku: Takto vyzerá kráľovstvo, v ktorom spinká malý Sanel

Slovenské celebrity

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská si užíva každý deň mamičkovských povinností a nekonečnú lásku ku svojmu synovi Sanelovi. Nedávno ukázala, ako zariadila s Patrikom detskú izbičku.

Jasmina sa nikdy netajila tým, že rodina je pre ňu najviac a spoločne strávený čas berie ako dar od života. Do tridsiatky si však stihla nájsť svoju životnú lásku, vysnívanú rodinu a spoločne sa im podarilo priviesť na svet syna, ktorý dostal meno Sanel. 

Prečítajte si: Jedna z najkrajších Sloveniek pomotala hlavu krásavcovi zo známej telenovely: Takto im to spolu pristane!

V úlohe mamy jej to pristane

Po tom, čo sa známa moderátorka stala mamou, jej fanclub sa rozrástol o ženy z tejto kategórie. Jasmina však priznala, že ako prvorodička mala pred všetkým rešpekt a v tom, aby zostala silná, jej určite pomohla aj opora, ktorú vo svojom, dnes už manželovi, Patrikovi, cíti.
Všetko sa však snaží brať s nadhľadom, ako je pre ňu typické a to nám na nej imponuje. Nikdy to nepreháňa a snaží sa používať zdravý rozum. Niet sa preto čomu čudovať, že mnoho žien zaujímalo, ako zariaďovala malému Sanelovi izbu. Ste zvedaví, pre aký štýl sa rozhodla?

Detské kráľovstvo Sanela

Jasmina volila veľmi moderný štýl zariadenia a pre Sanela vybrala skutočne rozkošné veci. Bielo-modrá kombinácia krásne rozžiarila celú izbu a motívy macíkov a obláčikov vytvárajú skutočne rozprávkový dojem. 
V jednotnom duchu zariaďovala celú izbu, v ktorej nesmie chýbať postieľka, hojdačka, prebalovací pult, baldachýn, komoda a nechýbalo ani dojčiace kreslo, ktoré je spojené s kolískou. Malý Sanel si tak príde na sladký spánok a spokojnú mamičku

Sanel už má tri mesiace a obidvom rodičom robí veľkú radosť. Patrik aj Jasmina sa dočkali vysnívaného potomka, vďaka čomu si uvedomili, že každý deň je doslova dar a odkedy je v ich živote Sanel, čas s rodinou je o to viac na prvom mieste. 
Obidvaja rodičia si taktiež v sebe uchovávajú svoj „kus dieťaťa“, vďaka čomu v živote prekonávajú prekážky o to ľahšie. Treba sa vedieť nebrať tak vážne a dvojica si v tomto 100% rozumie. 

Neprehliadnite: Kedysi najkrajšia Slovenka aj po 13 rokoch vyráža dych: Osvojte si jej triky pre peknú postavu po 35-ke aj vy

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe