Presunúť na hlavný obsah

Dominika Navara Cibulková stále ako čerstvo zamilovaná: Vďaka čomu sa jej s manželom darí udržiavať iskru vo vzťahu?

Slovenské celebrity

Naša známa a sympatická tenistka, Dominika Navara Cibulková tvorí so svojim manželom priam ukážkový pár. Ako sa obľúbenej dvojici darí udržiavať aj po rokoch iskru vo vzťahu?

Roky tvoria harmonický pár

Dominika Navara Cibulková a jej manžel Michal sú zohratá dvojica. Vidieť, že im to spolu jednoducho ladí. Patria totiž jednoznačne medzi naše najkrajšie a najzamilovanejšie páry nášho showbiznisu. Ich zoznámenie však romantické veľmi nebolo. Narazili na seba totiž na diskotéke v nočnom klube a v tom čase sympatický Michal ani len netušil, s kým sa vlastne dal do reči. Nakoľko šport veľmi nesledoval, vôbec si neuvedomoval, kto je tá žena, ktorá ho zaujala. A kto vie, možno práve toto krásnej blondínke imponovalo. V každom prípade, je jasné, že títo dvaja sú pre seba stvorení a osud to dobre zariadil.

 

Jeden pre druhého sú životnou láskou a to je zrejmé na prvý pohľad. Aj po rokoch randenia a manželstva sa na seba totiž pozerajú rovnako ako na začiatku vzťahu. Hoci je občas ťažké spojiť manželstvo a prácu, oni to dokázali. Všetok čas trávia takmer nepretržite spoločne, nakoľko Michal robí tenistke aj manažéra a zároveň je vo všetkom aj jej emocionálnou podporou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miso Navara (@hotentoth),

 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miso Navara (@hotentoth),

 

Čítajte tiež: Roger Federer je šťastný muž: Tieto fotografie zachytávajú našu Slovenku Mirku po jeho boku ako dokonalú manželku

Vďaka tomuto udržiavajú iskru vo vzťahu 

Pokiaľ aj vás zaujíma ich recept na šťastné manželstvo, ten je zrejme jednoduchý. Mať spoločné koníčky, záľuby, tráviť voľný čas pokope, no zároveň nezabúdať na to, vyraziť si niekam občas aj samostatne. Istá miera slobody je totiž vo vzťahu veľmi dôležitá. Dominika s Michalom patria medzi vášnivých cestovateľov, gurmánov a milujú čas trávený v prírode. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Ak si však myslíte, že hádky ich vzťah obchádzajú, mýlite sa. Tie sú neodmysliteľnou súčasťou azda každého manželstva, len k nim treba vedieť pristupovať. Aj u nich doma to niekedy ”buble”, len vždy dokážu nájsť spoločnú reč, nakoľko sa skvele poznajú a vedia ako tieto situácie zvládať. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miso Navara (@hotentoth),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miso Navara (@hotentoth),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe