Presunúť na hlavný obsah

Česko-slovenské krásky a inšpirácia z ich šatníka: Ako sa najvhodnejšie obliecť na rodinnú akciu?

Slovenské celebrity

Tieto známe Slovenky a Češky majú svoje looky vždy dokonalo vychytané. Preto stojí za to sa inšpirovať práve ich šatníkom.

Dominika Navara Cibulková

Dominika Navara Cibulková patrí medzi tie ženy, ktoré zakaždým presne vedia, čo na seba. V každom looku sa cití sebavedomo. Či už ide o športové, casual alebo elegantné stylingy. Kombinácia "malých čiernych" s predĺženým sakom, elegantnými lodičkami a výraznejšou kabelkou je presne tým stylingom, v ktorom sa môžete ukázať na akejkoľvek rodinnej akcii aj vy.

Mohlo by vás zaujímať: Odmalička sa rada parádila a takto chic vyzerala jej mama: Tušíte, o ktorú Slovenku ide?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Magdaléna Šebestová

Nič však nepokazíte ani tým, ak zvolíte púzdrové šaty vo výraznej farbe. Ak sa môžete pýšiť figúrou akú má bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová, tak s týmto jedným kusom odevu to máte vyhraté. Dokombinovať ich môžete lodičkami v telovej farbe, ktoré krásne prdĺžia vaše nohy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Daniela Peštová

Aj supermodelka Daniela Peštová dokonalo ovláda módne trendy a pri každej príležitosti je tip-top zladená. V tomto looku potvrdila, ako účelný môže byť denim. Nebojte sa obliecť na významnejšiu rodinnú akciu do rifľoviny. So správnym strihom a doplnkami bude váš styling elegantný, no trendový zároveň.

Neprehliadnite: Nové číslo magazínu FEMINITY v predaji: Na titulke hviezdi Daniela Peštová a na čo sa môžete tešiť?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

Andrea Verešová

Preferujte dievčenské looky? Tak presne tento, ktorý pochádza zo šatníka modelky Andrey Verešovej, je pre vás ako stvorený. Korzet a sukňa v rovnakej farbe, pás zvýraznený väčším opaskom. Dokonalá kombinácia, nech už vás čaká akákoľvek akcia.

Prečítajte si: Nemá ju zadarmo! Dokonalá figúra Andrey Verešovej je poctivo vydretá: Toto všetko stíha dvojnásobná mama robiť

Karolína Chomisteková

Aj bývalá kráľovná krásy Karolína Chomisteková má veľmi inšpiratívny šatník. Nájdete v ňom sexi zvodné kúsky, no i ležérnu eleganciu, ktorá sa hodí na rodinné stretnutie. Karolína sa nebojí kombinovať farby a vzory a priučiť by ste sa tomu mali aj vy. Veď nikto nepovedal, že práve na takejto akcii nemôžete byť tiež štýlová ...

Simona Krainová

Modelka Simona Krainová je ženou mnohých tvárí. Nebojí sa striedať stylingy a na každej akcii sa ukazuje v inom svetle. I toto môžete od nej odpozorovať. Ak naozaj neviete, čo na seba, stavte karty na klasiku - čierne voľnejšie sako, široké nohavice, upravené vlasy, make-up a môžete vyraziť. A pokojne i v teniskách. Veď nie je to úplne od veci, čo poviete?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

- Najčítanejšie -