Presunúť na hlavný obsah

Nemá ju zadarmo! Dokonalá figúra Andrey Verešovej je poctivo vydretá: Toto všetko stíha dvojnásobná mama robiť

Slovenské celebrity

Pri pohľade na figúru známej slovenskej modelky si povzdychne nejedna žena. Pravdou však je, že i sympatická bruneta musí veľa obetovať pre to, aby vyzerala, ako vyzerá.

Športovanie musí byť hlavne zábavé

Andrea Verešová patrí medzi slovenské modelky, ktoré už viac, ako dve dekády vypĺňajú titulky známych magazínov, sú žiadané a i po dvoch deťoch pri pohľade na jej postavu blednú závisťou aj mladšie koledyne. Nejeden z jej fanúšikov sa musí stále pýtať, ako to 39-ročná modelka stále dokáže stíhať? Venovať sa rodine, pracovným povinnostiami a postave. No Andrea v tom má jasno. Dodržiavanie akéhosi nastaveného plánu sa jej jednoducho vypláca.

Prečítajte si: Karolína Chomisteková a jej dokonalá figúra: Čo všetko pre ňu robí jedna z najkrajších Sloveniek?

 

Keďže modelka trávi väčšinu času z roka v zahraničí a v plavkách, je si vedomá toho, že práve v tomto kúsku odevu vyniknú všetky jej krivky najviac.

Mohlo by vás zaujímať: Kedysi najkrajšia Slovenka aj po 13 rokoch vyráža dych: Osvojte si jej triky pre peknú postavu po 35-ke aj vy

 

Ak však musí, odmaká si tréning aj v posilňovni. Striedanie jogy, funkčného tréningu sa výrazne podpísalo pod jej závideniahodnú postavu. A tak je celkom pochopiteľné, že jej Instagram je plný fotografií, kde známa misska pózuje vo veľmi úsporných plavkách.

 

Vyváženosť

Nekompromisná je i čo sa týka stravy. Taktiež neraz ukázala, že sa vie zvŕtať v kuchyni, no jedlá, či už pre seba alebo celú rodinu, pripravuje prevažne z vyvážených a zdravých surovín. Ráno si napríklad dopraje rôzne ovocno-zeleninové smoothies nápoje, kaše či ovocie. No nepohrdne občas aj klasikou - vajíčkami s rajčinami a šunkou. Cez deň zase dopĺňa potrebné vitamíny tanierom plným ovocia. No z času na čas i ona zhreší.

Neprehliadnite: Majú malé deti, no na cvičenie nezaháľajú: Katarína Sagan a TRX cviky, Mária Bartalos elegantne na stuhách

 

- Najčítanejšie -