Presunúť na hlavný obsah

Tieto Slovenky patria medzi najsledovanejšie: Každá z nich je iná, no predsa len majú niečo spoločné

Slovenské celebrity

Ich profily možno sledujete aj vy. Stihli ste si však všimnúť, že napriek tomu, že sú rozdielne vo viacerých veciach, niečo majú predsa len spoločné...

Pripravenosť

Ako sa zvykne hovoriť, pripravenému šťastie praje, a to platí i na poli sociálnych sietí. Jednoducho svojmu profilu venujú tieto známe tváre dotatok času. Pristupujú k nemu ako k celoživotnému projektu a nie ako k niečomu, čo ich len dočasne baví. Napríklad blogerka a moderátorka Soňa Skoncová má každý jeden svoj príspevok ukážkovo vyladený po vizuálnej a textovej stránke. Nedáva veci, či do príbehu alebo na feed len tak, bez premyslenia. I ona potvrdzuje, že ak sa chcete živiť práve týmto a uspieť, musíte si vytvoriť akýsi plán a držať sa ho. A tento jej plán zaujal už viac, ako 135 tisíc followrov.

Rovnaký recept na úspech však má aj bloggerka Lucia, ktorú určite poznáte pod menom LucyPug. Jej Instagram sleduje cez 760 tisíc ľudí. Rovnako, ako Soňa, aj Lucia nerobí nič prvoplánovo, jej príspevky vznikajú za rovnakým účelom - namotivovať a zaujať.

Prečítajte si: Tieto ženy zohrávajú v živote Dary Rolins kľúčovú úlohu: Bez koho si svoj život nedokáže predstaviť?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy(@lucypug),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Príspevky

Ak by sme sa mali pozrieť na samotné príspevky, tak rozhodne musíme chváliť hlavne Karolínu Chomistekovú alebo Tatianu Židekovú, pri ktorých je hneď jasné, že im záleží, čo a ako vypublikujú. Obe presliahli hranicu 100 tisíc followerov. A obe napríklad pravidelne sledujú čas, kedy dávajú fotky von. Nad úpravami trávia možno viac času, ale výsledky rozhodne stoja za to. Jednoducho estetika predáva a preto netreba nič podceniť. Určite ste postrehli, že obe majú každý jeden svoj príspevok dokonalo upravený a vo výsledku zapadajú ich fotky do seba ako puzzle. A aj to jedným z kľúčových prvkov, ktoré vám môžu dopomôcť k väčšiemu počtu followerov.

Nesmieme však zabúdať ani na mladú Youtuberku Momu. Martina Horňáková svojimi príspevkami zaujala viac, ako pól milióna ľudí. Ak sa pozriete na jej profil všimnete si, že jej fotky dokopy ladia, čo je pravidlom číslo jeden, ak chcete bodovať na Instagrame.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Moma (@martinahornakova),

 Mohlo by vás zaujímať: Karolína Chomisteková a jej dokonalá figúra: Čo všetko pre ňu robí jedna z najkrajších Sloveniek?

Komunikácia

Ďalší kľúč k tomu, ako si nahnať ľudí medzi sledujúcich, je "stará dobrá" komunikácia. Fanúšikovia musia mať jednoducho pocit, že sú súčasťou vášho života. Známe tváre s nimi komunikujú, nechávajú si od nich poradiť, ak sa plánujú vidať na mieta, kde ešte neboli. Zapájajú ich do bežného rozhodovania, a to, možno vás to prekvapí, fanúšikovia ocenia i tak najviac. Jednoducho sa musia cítiť tak, že práve oni sú dôvodom, prečo je váš profil taký populárny. Takto isto to robí aj ďalšia Youtuberka, Patrícia, známa hlavne pod menom Patra Bene. Jej Instagram sleduje 216 tisíc ľudí a práve s nimi často zdieľa radosti i starosti každodenného života 26-ročnej ženy. A má s tým značný úspech.

Neprehliadnite: Z dcérky vizážistky Lucie Sládečkovej je už dnes malá fashionistka: No nie je roztomilá?

Súkromie

To zaujíma fanúšikov najviac. Každý chce vidieť čo to z vášho života a života celebrít, a práve tie, ktoré zarábajú Instagramom najviac, si to plne uvedomujú. Ivana Gáborik s počtom sledujúcich 103 tisíc, ale aj najsledovanejšia Slovenka vôbec, Lucia Javorčeková s viac ako milónom followerov majú niečo spoločné. Obe pridávajú na sociálne siete aj niečo viac zo svojho života. A tak všetci majú potom pocit, že sú tiež jeho súčasťou. Ďalšia vec, ktorú ocenia followeri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

- Najčítanejšie -