Presunúť na hlavný obsah

Slovenka Denisa Juhošová žiari v Hollywoode: Kráska si zahrala už aj vo filme o Madonne a žne jeden úspech za druhým

Slovenské celebrity

Je mladá, krásna, ambiciózna a presne vie, čo od života chce. Táto sympatická Slovenka odišla do Ameriky splniť si svoj sen. A celkom sa jej to aj darí.

Zahodila rozbehnutý biznis a išla si plniť sny

Je krásna, mladá, kreatívna, tvrdohlavá neuveriteľne talentovaná, ambiciózna, vzdelaná a v živote si ide za tým po čom túži. A najmä nechýba jej odhodlanie. Bratislavčanka Denisa Juhošová je jasným dôkazom toho, že ak človek po niečom túži a urobí preto maximum, je veľká pravdepodobnosť, že sa mu cieľ podarí dosiahnuť. Po maturite sa presťahovala do Londýna a už veľmi krátko po dvadsiatke pomáhala otcovi s biznisom s drevom. Firmu založil jej otec a približne po roku sa Denisa k nemu pridala. On nevedel jazyky, ktoré mladučká kráska ovládala, no na druhej strane sa otec zase vyznal vo financiách, v obchodovaní a mal kontakty. Tieto atribúty sa rozhodli spojiť a aj napriek tomu, že začínali od nuly, vypracovali sa a podarilo sa im viac ako len uchytiť sa na trhu. No a práve v čase najväčšieho progresu sa Denisa rozhodla urobiť zásadné rozhodnutie a ísť za hlasom svojho srdca a tým, čo vždy milovala. Chcela sa venovať herectvu, ale rovno na striebornom plátne, za veľkou mlákou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Deniska Juhos (@denisajuhos),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Deniska Juhos (@denisajuhos),

Prečítajte si: Známe hollywoodske hviezdy, ktoré sa vylepšili pred 30-tkou: Štvorici týchto krások to ale uškodilo

Za veľkou mlákou našla to, čo hľadala

Krásna Slovenka odišla do New Yorku a začala študovať na filmovej škole. Práve toto mesto je vraj tým, kde sa plnia sny a ona sa rozhodla ísť za tým svojim. A hoci začiatky neboli úplne idylické, dnes sa má sympatická Slovenka už rozhodne čím pochváliť. Hrala v dokumentárnom filme Madonna and the Breakfast Club, kde stvárnila úlohu Madoninnej matky. Zahrala si v komédiách To New Beginnings, Black Magic for White Boys, či v seriáli Big Doys. A aj napriek tomu, že cenné skúsenosti získala v Amerike, rada by sa napokon usadila v Európe a naplno rozbehla svoju kariéru práve tu. A vyzerá to, že s jej profesionálnym kreditom to nebude najmenší problém. V New Yorku sa totiž učila od tých najlepších.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Deniska Juhos (@denisajuhos),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Deniska Juhos (@denisajuhos),

Mohlo by vás zaujímať: Bella Hadid ako najkrajšia žena sveta: Zaslúži si tento titul i napriek údajným plastikám? 

- Najčítanejšie -