Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Oslava Nežnej revolúcie: Jasmina Alagič Vrbovská sa mení na blondínu a nie je jediná, kto zmenil imidž

Slovenské celebrity

Pri príležitosti osláv 30. výročia slobody Gabriela Drobová predstavila v butiku Alizé Fashion House kolekciu Velvet, v ktorej združila najznámejších česko-slovenských módnych návhárov. Ako to počas večera vyzeralo a ktorý styling vás zaujal najviac?

30. výročie Nežnej revolúcie sme si pripomenuli počas Fashion Sparkling Charity Night 2019. na čele s ambasádorkou, úspešnou lyžiarkou Veronikou Velez Zuzulovou. V priestoroch Slovenskej filharmónie tento slávnostný gala večer vygeneroval sumu takmer 40 000 EUR pre mladé slovenské talenty zo sociálne slabých pomerov, ktoré majú šancu byť topkou vo svojich športoch na svete.

Šaty najznámejších slovenských a českých návrhárov ako Beáta Rajská, Jana Pištejová, Boris Hanečka, Fero Mikloško, Michael Kováčik, Ema Klein, Jana Jurčenko, Michaela Ľuptáková, Izabela Komjati, Veronika Hložníková, Zarina Šimkovič a ďalších z kolekcie Velvet sú vystavené v Alizé Fashion House Eurovea. Výťažok z predaja kolekcie Velvet poputuje pred Vianocami na pomoc a riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová čoskoro prezradí, na aké účely.

Čítajte tiež: Fashion Sparkling Charity Night 2019: Jasmina Alagič Vrbovská ako princezná, Veronika Velez Zuzulová za dámu

FEMINITY TV: Uvedenie kolekcie VELVET od česko-slovenských módnych tvorcov v butiku Alize Fashion House

 

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová zvolila na tento fashion večer čierne voľné nohavice s rafinovaným topom, cez ktorý prevesila camel kabát. Plážové vlny a prirodzený makeup z nej vykúzlili v tejto kombinácii divu večera.

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007 Veronika Vágnerová a minišaty v jej podaní. Belt bag tón v tóne bola skvelou voľbou a kožené čižmy vo vínovom odtieni takisto. Brunetka ide vždy s klasickými kusmi zo šatníka na istotu.

Klementina Tomrecaj

Módna návrhárka Klementina Tomrecaj si so svojou figúrou, na ktorej pracuje pod drobnohľadom trénera, môže dovoliť šaty najrôznejších strihov a prevedení. Tentokrát siahla po palete jesenných tónov a zladila ju s tmavými čižmičkami nad kolená. Romantický a nežný look je na svete!

Ema Klein

Módna návrhárka Ema Klein ako elegantná mladá dáma. Veľmi ženský strih a oslava siluety, ktorá sa vracia, je blízka mnohým ženám. Niekedy netreba nič zložité vymýšľať, čaro sa skrýva v rokmi overených lookoch.

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová pri príležitosti osláv 30. výročia Nežnej revolúcie zvolila symbolickú červenú. Jej styling bol rovnako dominantný a musíme povedať, že krátky zostrih ju urobil viac chic, čo myslíte?

Kristína Kormúthová

Moderátorka a podnikateľka Kristína Kormúthová predviedla tartan v jej poňatí. Nohavicový set v bordovej zanecháva výraznú stopu a dôraz na ženskosť. Kristína sa rada hrá práve so ženskosťou a darí sa jej to.

Jasmina Alagič Vrbovská

Moderátorka Fashion TV, ktorá je momentálne na materskej Jasmina Alagič Vrbovská je vždy pozitívne naladená. Nedávno zmenila imidž na lob a najnovšie sa mení aj jej farba. Čoraz viac sa z brunetky stáva blondínka a Jasmina pôsobí fresh. 

Lenka Tekeljaková

Modelka sa spozná na prvý pohľad. Lenka Tekeljaková so svojou ultra štíhlou postavou siahla po mini šatách s vypchatými ramenami. Tie sú typické pre 80. roky a hoci je tento prvok prevzatý z pánskeho šatníka, o zachovanie ženských kriviek nie je núdza.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Hviezdy ako v Paríži: Silvia Kušnírová nasadila latku vysoko, Táňa Pauhofová ako elegantná dáma s noblesou

Miroslava Dobiš Michalková

Blogerka Miroslava Dobiš Michalková pozornosť sústredila na jeden z kľúčových trendov sezóny, akým je baretka. Čierna elegancia v jej podaní vás vráti do starých čias parížskej smotánky. Trúfli by ste si na niečo podobné?

Erika Bugárová

Moderátorka Fashion TV Erika Bugárová sprevádzala týmto večerom. Blondínka tomu prispôsobila aj svoj výber šiat a celkový vzhľad. Wet look bola veľmi príjemná obmena jej vizáže, táto žena neprestáva prekvapovať.

Ktorý styling spomedzi prítomných dám vás najviac očaril?

spolu hlasovalo 939 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe