Presunúť na hlavný obsah

Najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková sa lúči s kariérou: Dojatá Dara Rolins, Zuzana Šebová a ďalšie osobnosti

Slovenské celebrity

Najúspešnejšia slovenská tenistka v histórii Dominika Navara Cibulková sa dôstojne rozlúčila s profesionálnou dráhou tenistky. Vybrala si pre to tento výnimočný moment.

Biografia s názvom „Tenis je môj život“ sa stala akousi rozlúčkou a poďakovaním celému tímu i fanúšikom v úspešnej profesionálnej kariére tenisovej špičky Dominiky Navara Cibulkovej.

Tenistka Dominika Navara Cibulková v nej odkrýva najdôležitejšie momenty vo svojej kariére i živote celkovo, vrátane pádov a potknutiach, ale aj vydretých víťazstvách. Ako jediná slovenská tenistka sa prebojovala do finále grandslamu a stala sa majsterkou sveta. Tlak spoločnosti a snaha o dokonalosť si vyžiadali svoju daň. O tom a o ďalších dôležitých medzníkoch otvorene porozprávala vo svojej knihe.

Na rozlúčke nechýbali najbližší, ktorí sa pohybujú v tesnej blízkosti úspešnej tenistky. Medzi nimi jej mama Katarína, manžel Michal Navara, tréner Matej Lipták, ale aj blízki priatelia. Spolu s tímom, s ktorým pracovala na knihe, ktorá je sondou do duše tenistky, pokrstili biografiu priamo pred zrakom divákov a fanúšikov. Andrea Coddington, autorka knihy tak prežila autentické chvíle s tenistkou a vložila do tohto diela celé jej srdce. Knihu si nenechali ujsť ani významné osobnosti ako spisovateľka Oľga Feldeková či herečka Emília Vášáryová. 

Portrét Dominiky Navara Cibulkovej, ktorý môžeme vidfieť na obálke má na svedomí uznávaný módny fotograf u nás i v zahraničí Branislav Šimončík. O grafickú stránku knihy sa postarala umelkyňa Mikina Dimunova. 

Prečítajte si: Roger Federer je šťastný muž: Tieto fotografie zachytávajú našu Slovenku Mirku po jeho boku ako dokonalú manželku

Dominika Navara Cibulková

Najúspešnejšia tenistka Dominika Navara Cibulková zvolila outfit, ktorý korešpondoval s profesiou tenistky a bol celý biely. Andrej Kusalík, ktorý sa stará roky o Dominikin šatník si dal záležať a Dominika v nežnej bielej pôsobia skutočne jemne, otvorene a veľmi úprimne. 

Zuzana Šebová

Herečka Zuzana Šebová patrí medzi Dominikine kamarátky a v tento výnimočný deň ju prišla podporiť aj ona. V koženom stylingu pôsobila veľmi elegantne a bolo príjemné vidieť v spoločnosti jednu z najtalentovanejších herečiek súčasnosti.

Dara Rolins

Medzi pozvanými hosťami nechýbala speváčka Dara Rolins, ktorá sa s Dominikou pozná roky. Popová diva pútala pozornosť v šatách v štýle „peplum“. Korzetový strih šiat zvýraznil jej ženské krivky a Dara sa opäť raz premenila na divu večera. 

Natália Selveková

Majiteľka estetickej kliniky Natália Selveková vždy príde s najnovšími trendmi. Pozornosť je tentoraz upriamená na čižmy a kabelku od ikonických značiek, ktoré ovládli svet Instagramu. Natália a jej styling sú príkladom toho, čo všetko sa dá s kvalitnými nadčasovými kúskami vykúzliť.

Zuzana Mauréry

Herečka Zuzana Mauréry bola vzácnym hosťom krstu knihy a rozlúčky s tenisovou kariérou. V bielom kabátiku pôsobila ako skutočná dáma. Jedna z najlepších slovenských herečiek, ktorá si zaslúži obdiv naprieč generáciami. 

Adela Vinczeová

V tento výnimočný deň nechýbala ani moderátorka Adela Vinczeová. Majsterka slova a žena, ktorá dokáže oceniť talent a výnimočnosť druhých. Pôsobila veľmi uvoľnene, prirodzene a tak, ako jej to pristane najviac.

Eva Rezešová-Džodlová

Podnikateľka Eva Rezešová-Džodlová zvolila na túto príležitosť čierny styling. Univerzálnosť, ktorú ponúka ocení nejedna žena a v spoločnosti je čierna vždy považovaná za eleganciu a noblesu.

Katarína Cibulková

Mama našej najúspešnejšej tenistky Katarína Cibulková bola v tento večer dojatá a hrdá. Pri svojej dcére stála odmalička a bola jej najväčšou podporou. Vzťah mamy a dcéry, ale aj ako priateliek je cítiť vždy, keď sa dvojica spolu objavila na verejnosti či v súkromí. Láska medzi rodičom a dieťaťom je to najviac, čo môže pomôcť v plnení si snov.

Neprehliadnite: VIDEO: Večer plný hviezd: Kúzelná Dara Rolins inak ako ju poznáte, Alena Heribanová si drží roky status dámy

Barbora Franeková

Misska Barbora Franeková je jednou z najbližších kamarátok tenistky Dominiky Navara Cibulkovej. Dôležitý a neľahký krok v živote Cibulkovej prišla aj ona podporiť a na svoju kamarátku bola patrične hrdá. 

Kto vás svojím stylingom zaujal tentokrát najviac?

spolu hlasovalo 816 ľudí

- Najčítanejšie -