Presunúť na hlavný obsah

Kam cestujú na jeseň štýlové Slovenky: Michaela Kocianová ušla do tepla, Dominika Navara Cibulková miluje Tatry

Slovenské celebrity

Jeseň je pre mnohých celkom náročným obdobím. Kratšie dni, menej slnka a svetla robia svoje. Práve preto je ideálne, ak si obdobie počas nej, niečím spríjemníme. Cestovanie je na to ako stvorené. Kam vycestovali známe krásky a ako si užili toto obdobie?

Soňa Skoncová, Taliansko

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová patrí medzi vášnivé cestovateľky. Len pred nedávnom bola v romantickej Verone a do Talianska cestuje pravidelne. To čo Soni na cestách rozhodne nechýba, je nezameniteľný a jedinečný štýl. Svojimi perfektným outfitmi je vždy neprehliadnuteľná. Áno, dokonca aj na cestách, môžete byť sexi a štýlová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),


Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Hviezdy ako v Paríži: Silvia Kušnírová nasadila latku vysoko, Táňa Pauhofová ako elegantná dáma s noblesou

Lucia Slaninková, Česká republika

Bývalá misska Lucia Slaninková spolu so svojou polovičkou veľmi radi chodia do stovežatej. Praha má jednoducho svoje čaro. A to v každom ročnom období. Ak sa tam vyberiete, vyskúšajte večeru na streche, rovnako ako tento sympatický pár. Nielenže uspokojíte svoje chuťové poháriky, ale nebudete mať núdzu ani o nezameniteľné výhľady.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Slaninkova (@slanchita),

Naty Kerny, Izrael

Natália Körner alias Naty Kerny je známa slovenská modelka a influencerka. Naty má skvelý štýl a aj dobrý vkus na cestovateľské tipy. Boli ste už niekedy v Jeruzaleme? Ak nie, pridajte si ho na cestovateľský zoznam. Toto miesto má akúsi inú atmosféru a to, čo budete cítiť tam, zrejme nezažijete nikde inde na svete. Netvrdíme, že tam máte chodiť každý rok, ale raz za život by ste to mohli absolvovať. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @natykerny,

Michaela Kocianová, Mexiko

Jedna z našich najúspešnejších topmodeliek, Michaela Kocianová z agentúry Elite, ktorá brázdi svetové móla sa len pred nedávnom vrátila zo slnečného Mexika. Ak vám chýba vitamín D, potrebujete na chvíľku vypnúť na mieste, ktoré nie je preplnené masami turistov, Mexiko je rozhodne dobrou voľbou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),


Prečítajte si: Známe hollywoodske hviezdy, ktoré sa vylepšili pred 30-tkou: Štvorici týchto krások to ale uškodilo

Lenka Tekeljaková, Dubaj

Bývalá misska Lenka Tekeljaková navštívila krajinu, ktorú obľubujú mnohé známe Slovenky. Dubaj je skvelý v tom, že vám ponúka možnosť skutočne slnečnej dovolenky celoročne. Nájdete tu naozaj luxusné hotelové rezorty a na tomto mieste sa snúbi majestátnosť s glamourom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miss Supranational 2016 (@lenka_tekeljak),

Barbora Krajčírová, Island

Krásna moderátorka Barbora Rakovská si užívala chvíle na nádhernom Islande. Toto miesto patrí medzi najčarovnejšie na svete. Hovorí sa, že farby prírody nikde inde nie sú také žiarivé ako práve tu. Ak milujete turistiku, spoznávanie a nerobia vám problém kilometre nachodené v nohách, bookujte si letenky.

Dominika Navara Cibulková, Slovensko

Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Navara Cibulková sa len nedávno rozlúčila s aktívnou kariérou. Práve tá sa spájala s veľkým množstvom jej pracovných ciest. Dominka je však známa tým, že práve cestovanie a spoznávanie krajín je jej veľkým hobby. Spolu s manželom Michalom si takéto chvíle mimoriadne užívajú. A aj keď dvojica už hádam videla aj takmer celý svet, na Slovensko nedajú dopustiť. Pravidelne navštevujú naše veľhory. Zdá sa, že Tatry im prirástli k srdcu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus