Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najmilších párov, Gáboríkovci, majú dôvod na radosť: Zdá sa, že nádherná Ivana sa čoskoro stane mamou

Slovenské celebrity

Aj po rokoch vyzerajú ako čerstvo zamilovaní a zdá sa, že aktuálne majú skutočný dôvod na radosť. Manželia Gáboríkovci sa vraj čoskoro stanú rodičmi, aj keď tehotenské bruško ešte na očarujúcej Ivane takmer nevidno.

Budú z nich čoskoro rodičia?

Jedna z našich najkrajších žien v showbiznise, nádherná, sympatická tanečníčka a podnikateľka Ivana Gáborík, je podľa viacerých zdrojov v radostnom očakávaní. S manželom, Mariánom sa dali dokopy ešte v roku 2011 a o šesť rokov, svoju lásku spečatili sladkým ”ÁNO”. Hádam od začiatku ich vzťahu sa skloňovala svadba a odkedy sú svoji, neustále je reč o ich bábätko. No a vyzerá to, že známa rodinka sa čoskoro skutočne rozrastie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Hoci ani jeden z dvojice informácie zatiaľ nepotvrdil, rovnako ich ani nevyvrátili. Navyše Ivanu, ktorá má skutočne telo bohyne, čoraz častejšie vídať vo voľnejších outfitoch, najmä v oblasti pása. Dokonca na niektorých fotkách to vyzerá, že sa jej už rysuje maličké bruško. Všetci vieme, že práve prvý trimester býva v tehotenstve kritický a možno práve to je dôvod, prečo si manželia nechávajú sladké tajomstvo pre seba. Alebo si ho chcú len vychutnávať v kruhu tých najbližších, čo je absolútne prirodzené.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Prečítajte si: VIDEO: 3 efektívne cviky, ktoré vám na sebe predstaví Klementina Tomrecaj: Postavte svoju fitness rutinu na tomto 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 

Pre mnohých sú veľkým zdrojom inšpirácie

Gáboríkovci rozhodne patria k našim najmilším párom a žijú skutočne krásny a rozprávkový život. Pre mnohých je dvojica veľkým zdrojom inšpirácie. Majú totiž mimoriadne pekný vzťah, aj po rokoch vyzerajú ako čerstvo zamilovaní a vidieť, že sa veľmi ľúbia. No nám nezostáva nič iné, len čakať, či sladké tajomstvo čoskoro povedia aj verejnosti. Už v minulosti sa totiž viackrát hovorilo, že Ivana by mohla byť tehotná. Čo myslíte, ako je to teraz? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky, ktorým výrazné skrátenie vlasov pomohlo: S krátkmi vlasmi sú skutočne sexi 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Myslíte si, že Ivana je v radostnom očakávaní?

spolu hlasovalo 314 ľudí

Áno
275
Nie
39
 

- Najčítanejšie -