Presunúť na hlavný obsah

Premiéra romantickej komédie Šťastný nový rok: Táňa Pauhofová očarila v róbe, Iveta Tkáčová s jej malými princeznami

Slovenské celebrity

Slávnostnú premiéru filmu Šťastný Nový rok si nenechalo ujsť množstvo známych tvárí. Na červenom koberci to hlavným predstaviteľom veľmi pristalo.

Film slovenského režiséra Jakuba Kronera a producentky a scenáristky Adriany Kronerovej má za sebou úspešnú slovenskú premiéru. Vianočná komédia s hviezdnym hereckým obsadením je plná zvratov, emócií, komických a romantických situácií. Včerajší slávnostný večer si okrem pozvaných hostí nenechali ujsť ani herecké hviezdy, ktoré vo filme účinkovali a rady si zaspomínali na príjemné natáčanie v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Snímka ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK hovorí o tom, že láska má mnoho podôb, ale nakoniec si každého nájde. Film bude uvedený v slovenských kinách už od 5. decembra.

Slávnostnú premiéru si nenechali ujsť mnohé známe tváre. Komu to pristalo najviac?

Tatiana Pauhofová

Herečka Táňa Pauhofová zvolila na premiéru róbu v smaragdovo zelenej farbe, ku ktorej vytvorila kontrast s červeným rúžom. Talentovaná herečka má jednoducho vycibrený vkus a zakaždým sa trafí do čieneho, rovnako, ako v tomto prípade.

Gabika Marcinková

Na výbornú pôsobil aj look Gabriely Marcinkovej, ktorá zvolila sýto červenú a poukázala na svoje prednosti. Brunetka, ktorá patrí k hviezdam mnohých televíznych relácií, zahviezdila aj počas premiérového večera.

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky, ktorým výrazné skrátenie vlasov pomohlo: S krátkmi vlasmi sú skutočne sexi

Romana Škamlová

Aj podnikateľka Romana Škamlová dorazila na premiéru, no na rozdiel od mnohých dám, ona tentokrát siahla po trendy krátkom overale, ktorý doplnila štýlovými pančuchami. Romana sa tiež vie zakaždým trafiť do čierneho.

Rodina Tkáčová

Celú rodinu zobral do spoločnosti Patrik Tkáč. Známy finančník ukázala tak všetky svoje "baby" pekne pohromade a možno súdiť, že aj najmladšie členky zdedili záľubu v móde rovnako, ako ich krásna maminka Iveta. Staršia dcérka si vo filme zahrala a rodičia neskrývali radosť z jej pôsobenia v novej romantickej komédii.

Neprehliadnite: VIDEO: Čo nikdy nesmie chýbať v kabelke známej influencerky Naty Kerny?

Tomáš Maštalír s manželkou Kristínou

Rande vo dvojici si urobil aj známy herec Tomáš Maštalír so manželkou Kristínou, ktorí nesmeli chýbať na premiére. Obaja zvolili veľmi ležérnejší štýl, no tiež vhodný.

Ján Koleník

Elegantne pôsobil herec Ján Koleník, ktorý dorazil sám. No na šarme mu torzhodne neubralo. Jeden z najsexi herecov súčasnosti status sexymbola v saku len potvrdil.

Emília Vášáryová

Rozhodne najelegantnejšie pôsobila Emília Vášáryová, ktorá zakaždým presne vie, ako je potrebné sa obliecť na podobné akcie. Jedna z najúspešnejších herečiek bola ozdobou premiéry.

Patrícia Vittek a Miriam Kalisová

Kamarátky Patrícia Vittek a Miriam Kalisová si urobili babskú jazdu a vyrazili si na akciu spoločne. Na oboch bolo vidieť, že si večer užívajú plnými dúškami.

- Najčítanejšie -