Presunúť na hlavný obsah

Chic účesy Soni Skoncovej: Ako byť sexi na horách, večernej párty, či počas bežného dňa?

Slovenské celebrity

S vlasmi dokážete urobiť malé zázraky. Perfektne totiž dotvoria akýkoľvek styling a dodajú mu šmrnc. Nechajte sa inšpirovať ženou, ktorá to skvele ovláda.

Na bežný deň

Krásna moderátorka Soňa Skoncová patrí jenodznačne k najpopulárnejším osobnostiam nášho showbiznisu. Je totiž nielen očarujúca, inteligentná a skromná, ale má aj nezameniteľný štýl. Soňa presne vie ako vyzerať chic za každých okolností. Módu má v krvi a ku každému svojmu outfitu vždy volí perfektný účes. Dobre totiž vie, že vlasy sú odjakživa korunou krásy. V bežné dni ju vídať s voľne rozpustenými, vyžehlenými, či tzv. beach waves. Práve tento look moderátorke veľmi pristane. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

 

Na večernú párty

Večerná párty s kamoškami, či drink v meste vyžaduje niečo tak trochu iné, no nie príliš okázalé. Skvelou voľbou sú jemné vlny v kombinácii s jednoduchými braids. To funguje vždy. Budete vyzerať nežne a sexi zároveň.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Prečítajte si: Odmalička sa rada parádila a takto chic vyzerala jej mama: Tušíte, o ktorú Slovenku ide?

Na výnimočnú udalosť

Ak vás čaká nejaká výnimočná príležiotsť, veľká oslava, či niečo v gala štýle, zväčša chce človek upútať šatami. A to je dobre. Len vtedy patrí rovnica menej=viac, dvojnásobne. Vlasy je ideálne urobiť si čo najprirodzenejšie a zároveň tak, aby pôsobili elegantne. Rovné, vyžehlené a uhladené dozadu, snáď nikdy nevyjdú z módy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Neprehliadnite: Všimnete si, čo majú tieto Slovenky spoločné? Dominika Navara Cibulková v top stylingu, Eva Rezešová zastavila čas

Ak chcete upútať

Sú aj dni, keď sa chce človek odviazať a nechať popustiť uzdu svojej fantázii. Pokiaľ túžite po tom, aby ste boli neprehliadnuteľnou, skúste tento trendy look. Drodoly v tomto duchu sú nielen hitom tejto sezóny, ale väčšine žien aj pristanú. Ideálne je, ak pár pramienkov vlasov, necháte voľne spustených pri tvári. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

 

Mohlo by vás zaujímať: Nežné krásky, ktoré stoja po boku drsných bojovníkov MMA: Zlí chlapci ženy odjakživa priťahovali

Chic aj na horách

Zimná sezóna je takmer tu a pokiaľ aj vy vždy bojujete s tým ako si upraviť vlasy na svah, nechajte sa inšpirovať známou kráskou. Zapletané copy sú chic v každom veku a vôbec sa ich nemusíte báť. Navyše vám uberú aj pár rokov. A to chce takmer každá z nás, no nie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus