Presunúť na hlavný obsah

Najromantickejšie zásnuby roka a ten prsteň zblízka: Naša bývalá misska a fešák z telenovely si povedali ÁNO!

Slovenské celebrity

Slovenky patrili vždy medzi najkrajšie ženy sveta. Prišiel na to aj svetoznámy lámač ženských sŕdc z telenovely, ktorý sa do jednej bezhlavo zamiloval.

Bronislava Gregušová bojovala o titul Miss Slovensko v roku 2015, krátko na to sa uchádzala aj o post moderátorky módnej televízie Fashion TV, kde sa dostala do prvej trojky. O tom, že život pred kamerami sa stane jej bežnou súčasťou života možno dovtedy ani ona sama netušila. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Osud to však zariadil tak, že stretla svoju lásku, hlavného hrdinu z telenovely Skrytá vášeň, ktorá obletela celý svet. Juhoamerický fešák Mario Cimarro ju stihol predstaviť verejnosti a Broňa sa tak stáva čoraz populárnejšou aj mimo Slovenska, a to v Paraguaji v Južnej Amerike.

Čítajte viac: Najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková sa lúči s kariérou: Dojatá Dara Rolins, Zuzana Šebová a ďalšie osobnosti

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mario Cimarro (@mariocimarro),

Romantika pri vodopádoch ako v telenovele

To, že hviezda telenovely neskrýva svoje city a do Broni je bezhlavo zamilovaný, netreba nikoho presviedčať. Stihol ju už predstaviť svojej rodine a Broňa mu robí spoločnosť v jeho domovine, na opačnom konci zemegule, v Parauaji. 

Nežná a zvodná blondínka si ihneď získala priazeň fanúšikov tohto fešáka a zamiloval si ju celý národ. Južná Amerika sa vždy zaujímala o súťaže krásy a ženy i dievčatá na svoj vzhľad nedajú dopustiť. Keďže Broňa patrí medzi najkrajšie Slovenky, čo potvrdila účasť vo finále v súťaži krásy, nečudujeme sa exotickému krásavcovi, že ho očarila práve dlhonohá blondínka. 

Mario je o láske svojho života presvedčený a preto sa odvážil urobiť vo svojom živote rázny krok. Slovenku požiadal o ruku, na jednom z najromantickejších miest na svete, pri vodopádoch v obklopení panenskej prírody. Jednoducho nádhera!

Neprehliadnite: Jasmina Alagič Vrbovská ukázala detskú izbičku: Takto vyzerá kráľovstvo, v ktorom spinká malý Sanel

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mario Cimarro (@mariocimarro),

Ukázala, aký briliantový prsteň zdobí jej ruku

Broňa sa tak dočkala príbehu, ktorý pripomína rozprávku alebo doslova telenovelu. Urastený Mario Cimarro, o ktorého priazeň sa uchádzal zástup žien, si za svoju vyvolenú vybral práve Broňu, s ktorou už stihol precestovať rodnú krajinu a dokonca aj on sa bol pozrieť na Slovensko. 
Známa Slovenka povedala šťastím bez seba „ÁNO“ a o túto magickú chvíľu sa obidvaja neváhali podeliť aj so svojimi fanúšikmi. Broňa tiež ukázala, aký briliantový prsteň zdobí jej ruku zblízka. 

VIDEO: Pustite si video, v ktorom nájdete záber náderného briliantového prsteňa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus