Presunúť na hlavný obsah

Vianočné prípravy známych tvárí: Ktoré celebrity majú už postavený vianočný stromček?

Slovenské celebrity

Najobľúbenejšie sviatky roka klopú na dvere a prípravy na ne nepodceňujú ani známe tváre.

Veronika Ostrihoňová

Čerstvá mamička Veronika Ostrihoňová má síce momentálne plnú hlavu rodičovských povinností, no nariek tomu nezabúda pripraviť domácnosť na Vianoce a taktiež navodiť tu správnu atmosféru. Na sociálnych sieťach ukázala aj veľké srdce a krásny adventný kalendár. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Michaela Kocianová predstavila vlastnú módnu značku: Akú najlepšiu radu dostala v rámci podnikania?

Ivana Gáborik

Manželka známeho hokejistu Ivana Gáborik zase nakupuje jedna radosť. Predsa darčeky sa musia újsť každému, a tak vymetá jeden obchod za druhým. Nákupy sa snaží realizovať pred najväčším zhonom, aby sa vyhla davovému šialenstvu v nákupných centrách a mohla si užívať len vianočnú pohodičku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Dara Rolins

Dara Rolins sa na Instagrame stihla pochváliť aj vianočným stromčekom, ktorý jej už teraz stojí v domácnosti. Známa Slovenka tieto sviatky miluje, preto si chce ich atmosféru užiť od samého začiatku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Jasmina Alagič

Vianoce sú dôležité aj pre Jasminu Alagič. Pripravuje sa na ne už od prvej adventnej nedele. Tento rok sú však pre ňu aj jej manžela Rytmusa o niečo výnimočnejšie. Prvýkrát ich budú oslavovať ako rodina, spolu so synom Sanelom. 

Neprehliadnite: V čom vozia svoje ratolesti známe Slovenky? Jasmina Alagič vyznáva nadčasovosť, Veronika Ostrihoňová originalitu

Magdaléna Šebestová

Bývalá kráľovná krásy Magdaléna Šebestová si vianočnú atmosféru vychutnáva predovšetkým v spoločnosti svojej dcérky. Už od začiatku decembra sa začína pripravovať na najkrajšie sviatky roka. Atmosféru rada buduje aj malými, ozdobnými pomôckami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Ľubica Šimiaková

Aj misska Ľubica Šimiaková prepadla vianočnej atmosfére už o niečo skôr. Na Instagrame sa dokonca pochválila dokonalým vianočným stromčekom a kompletnou rodinkou. 

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky, ktorým výrazné skrátenie vlasov pomohlo: S krátkmi vlasmi sú skutočne sexi

- Najčítanejšie -