Presunúť na hlavný obsah

Takto trávi advent Jasmina Alagič Vrbovská so synom Sanelom: Pozrite na toho anjelika, budú to ich prvé Vianoce

Slovenské celebrity

Moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič Vrbovská po prvý raz bude tráviť Vianoce v kruhu vlastnej rodiny. S Patrikom sa tešia zo synčeka Sanela, ktorý bude mať tento rok premiéru. Ako sa tešia z adventu?

Uplynulý rok bol v živote známej moderátorky módnej televízie Fashion TV skutočne bohatý na zážitky a najkrajšie životné chvíle. Po tom, čo si s Patrikom povedali „Áno“ sa im v lete narodil vytúžený syn Sanel. Malý anjelik rastie ako z vody a Jasmina neskrýva svoje pocity a radosti z každodenných maličkostí s týmto drobcom. 

Čítajte: Premiéra romantickej komédie Šťastný nový rok: Táňa Pauhofová očarila v róbe, Iveta Tkáčová s jej malými princeznami

Adventný čas a svetielka, ktoré deti milujú

Jasmina sa snaží so svojim synom byť čo najviac na čerstvom vzduchu. Prechádzky s kočíkom patria medzi jej pravidelné rutiny. Svoje kúzlo aktuálne pridáva aj adventný čas. V živote Jasminy sa udiali tento rok veľké veci a do tridsiatky tak stihla založiť krásnu zdravú rodinu. Tak ako každá mamička, aj Jasmina sa už nevie dočkať Vianoc, kedy uvidí na svojom synčekovi úprimnú detskú radosť. Dvojica si nedávno vychutnala čerstvý vzduch blížiacej sa vianočnej atmosféry pred takýmto obrovským stromčekom. Deti milujú svetielka. 

"S celou rodinou Vám prajeme krásnu prvú adventnú nedeľu," zaželala počas prvej adventnej nedele. Jasmina sa spoločne s malým drobcom teší na svoje prvé spoločné Vianoce v kruhu rodiny a s Patrikom tak zažijú po prvýkrát niečo, čo sa nedá opísať ani slovami a to pozná každý rodič.

Neprehliadnite: Tieto dve sestry vyrábajú adventné vence, ktoré známe Slovenky milujú: Čím si ich práca získa takmer každého?

Manželia Vrbovskí si neprestávajú dávať najavo svoje vrúcne pocity a lásku, z ktorej sa každý deň vytešujú. Sanel je zatiaľ v úlohe sledovateľa a každý jeho vnem robí rodičom isto radosť.

 

- Najčítanejšie -