Presunúť na hlavný obsah

Štyri znamenia čaká na konci roka v láske prekvapenie: Ľudia narodení v týchto dňoch to pocítia najviac

Zábava

Poďte sa spolu s nami pozrieť, ktoré zo znamení zverokruhu sa vyhnú stereotypu. Pred koncom roka budú robiť poriadky vo svojich životoch a aký to bude mať dopad, ukáže až nový rok.

Zostáva nám posledný štvrťrok na to, aby sme vstúpili do nového roka. Aké budú posledné mesiace v tomto desaťročí a ktoré zo znamení sa veru rozhodne nudiť nebudú? Veľmi výrazné zmeny v osobnom živote budú pociťovať tí, ktorí sa narodili v týchto dňoch.

Čítajte tiež: Existuje ideálny počet milencov? Koľko chlapov vo svojom živote môžete pred svojím mužom priznať?

Blíženci (21.5.-20.6.) 

Po pádoch a vzostupoch príde úspech

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že Blíženci sú vo vzťahoch nad vecou. Nie je tomu tak. Akonáhle sú sami, vždy túžia po objatí a úprimnej láske. Tento rok ich hviezdy vo vzťahu poriadne potrápili. Pády a vzostupy im však ukázali, koho nechcú mať po svojom boku. Nespravodlivý osud bude striedať vášeň. To, čo vás brzdilo najviac bolo opustenie zaužívaných stereotypov. Mnohí pochopili, že zotrvávať vo vzťahu z povinnosti alebo v rámci zachovania dogiem, nemá zmysel. Zbytočne ste len odďaľovali čas. Len ukončenie starých nefunkčných vzťahov vám otvoria dvere na ceste k skutočnému šťastiu. To na vás čaká práve na prelome nového roka. 

Rak (21.6.-22.7.) 

Svadba i tehotenstvo

Začiatkom roka ste si poctivo vstúpili do svedomia a uvedomili ste si, že treba si vážiť aj maličkosti. Žijeme vo svete, keď je každý z nás z času na čas rozmaznaný, za to sa nemusíte ospravedlňovať. Mier vo vašom vnútri vás dokonale rozžiaril a práve koniec roka je ako stvorený na ďalší veľký krok. Svadba a tehotenstvo vás prenesie do novej etapy života, v ktorej pochopíte, že práve po nich začína ten krásny život. 
Nezadané, majte otvorené oči, vo vašom okolí sú viac ako dvaja nápadníci. Záujem okolo vás ste však doteraz prehliadali. Skúste byť niekedy viac otvorenejšia opačnému pohlaviu. Vo hviezdach je totiž napísané, že mnohé z vás čaká rozprávka doslova za dverami.

Lev (23.7.-22.8.)

Nečakajte, kým staré tajomstvá poškodia váš vzťah

Minulosť nechajte minulosťou a zbytočne sa v nej už nevŕtajte, nemá to zmysel. Nikto nie je dokonalý a Levice to majú vzhľadom na svoju povahu o čosi ťažšie. Konajú impulzívne a v krvi im koluje doslova túžba po pozornosti a vášni. 
Cestou k vyrovnanému vzťahu je akceptovať túto ich povahu. Nikdy ich nemôžete držať na uzde, potrebujú istým spôsobom voľnosť. Mali by si však uvedomiť, akého partnera chcú mať po svojom boku. Často ich lákajú veľmi čisté a romantické duše. Tým však svojou otvorenou povahou môžu veľakrát ublížiť bez toho, aby to chceli. Je potom na mieste zvážiť si, či sú vzťahy s takýmito ľuďmi pre vás, ale najmä pre nich, to najlepšie...

Mohlo by vás zaujímať: Filmy, ktoré by ste nemali sledovať tesne po rozchode. Prvý v zozname je prísne zakázaný!

Panna (23.8.-22.9.)

Najväčšie pokušenie číha na vás, nezáleží, či ste single alebo vo vzťahu

Najväčšiemu pokušeniu, zdá sa, budú vystavené Panny, a to bez ohľadu na stav. Tie, ktoré sú single, si môžu zvýšenú pozornosť doslova užívať a vyberať si svojho budúceho „Pána Božského“. Hlavu budú mať však pomotanú aj tie, ktoré sú vo vzťahu alebo v manželstve. Na konci roka sa dozvedia, že muž v ich okolí je bezhlavo do nich zamilovaný. 
Panna nie je zvyknutá na takýto veľký nátlak záujmu a stredobodu pozornosti. Môže sa preto ľahko stať, že rozum pôjde bokom a zapracujú city. Treba si však zvážiť, čo je pre vás dôležitejšie. Výčitky svedomia vás totiž dobehnú skôr ako sa stihnete na druhý deň prebudiť... 

Narodili ste sa v niektorom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 1120 ľudí

Rak
235
Lev
229
Panna
374

- Najčítanejšie -