Presunúť na hlavný obsah

Filmy, ktoré by ste nemali sledovať tesne po rozchode. Prvý v zozname je prísne zakázaný!

Zábava

Keď príde na rozchod, my ženy sa často rady ešte viac trýznime. Toto je zoznam piatich najhorších filmov, ktoré by ste rozhodne nemali sledovať, ak máte zlomené srdce.

Ak na vás odvšadiaľ ako naschvál číha samá romantika, riaďte sa troma pravidlami:

  • Vyhnite sa každému filmu o láske so šťastným koncom, pretože vás naštve. 
  • Každému filmu so smutným koncom, lebo sa budete cítiť ešte mizernejšie.
  • A každému filmu s Ryanom Goslingom, lebo v nich buď zomrie, alebo mu niekto zlomí srdce!

Neprehliadnite: Silné a nezávislé: Také sú ženy narodené v 5 znameniach, ktoré ich predurčujú na úspech

Zápisník jednej lásky

Najzakázanejší film všetkých čias. Možno tento film milujete, možno ste ho videli už milionkrát. No verte nám. V momente, ako prechádzate zložitým obdobím, je Ryan Gosling, romanticky čakajúci na lásku svojho života, to posledné, čo potrebujete vidieť. Tento film vo všetkých v nás vzbudzuje nádeje, že ten, ktorého sme práve pustili k vode, je naša životná láska.

Predtým, ako som ťa spoznala

Niežeby sa  film Predtým, ako som ťa spoznala končil šťastne, no napriek tomu je v ňom niečo, čo podráždi každé zlomené srdce. Je v ňom zobrazená sila lásky, ktorá prekoná každú prekážku. Priam nadpozemská láska, nesebecká a hlboká, sa končí (pozor, spoiler) tragicky. Ak sa cítite mizerne, po tom filme to bude ešte oveľa horšie. Mimochodhom, rovnaký zákaz platí pre film Na vine sú hviezdy.

Neprehliadnite: Najzaujímavejšie prázdninové domy na prenájom, v ktorých si môžete užiť last minute luxus

Blue Valentine

Tento film je smutný hlavne preto, že v ňom je smutný Ryan Gosling. A smutná je aj Michelle Williams. Je to film odohrávajúci sa v troch časových rovinách: prvou je zamilovaný začiatok krásneho vzťahu, tou poslednou je krachujúce, nefunkčné manželstvo, ktoré nám ako déjà vu pripomenie naše vlastné obdobie pred rozchodom. Vyhnite sa mu na kilometre!

S láskou, Rosie

Film o tom, že láska chce svoj čas a niekedy musíme počkať mnoho rokov, aby sme dostali to, po čom naše srdce naozaj túži. Milé dámy, vy sa však z rozchodu potrebujete dostať okamžite a zabudnúť na svojho bývalého expresne rýchlo, takže posolstvá o vytrvalej láske vám rozhodne nepomôžu!

Núdzový východ

Leonardovi DiCapriovi a Kate Winslet to skrátka nie je súdené. Nevyšo im to spolu v Titanicu (ktorý je, mimochodom, ďalším zakázaným filmom v zozname) a nevyšlo im to ani v ďalšom spoločnom filme Núdzový východ z roku 2008. Rozpráva príbeh dvoch kedysi šťastných manželov, ktorí prežívajú krízu, ledva spolu prehodia slovo, v dome sa len obchádzajú a trpia. Film zachytáva polčas rozpadu krásneho vzťahu a pozerať sa na to je skrátka príliš depresívne. O to viac, že máme v živej pamäti Jacka alias Lea, ako jeho srdce, ktoré patrilo Kate, navždy zamrzlo v Atlantickom oceáne.  

PS. Film z titulnej fotky, Denník Bridget Jones, je, naopak, presne ten film, ktorý po rozchode potrebujete. Lebo každá z nás občas zažíva svoju vlastnú mizériu!

Neprehliadnite: Spoznajte mladučkú Alyssu Carson: 18-ročná astronautka je trénovaná na to, aby sa stala prvým človekom na Marse

Ktorý film je váš obľúbený?

spolu hlasovalo 742 ľudí

- Najčítanejšie -