Presunúť na hlavný obsah

Dámy, toto sú tie najhorúcejšie Instagramy, ktoré musíte sledovať: Títo chlapi vás dostanú do kolien!

Zábava

Začínate sa na Instagrame trochu nudiť? Prinášame vám dávku TOP Instagramov, ktoré sa oplatí sledovať. Doprajte si každý deň pohľad na najsexy pánov sveta!

#Sčítaní chlapci

Hľadáte v živote intelektuála? Pokochajte sa galériou najsexy chlapov, ktorí boli prichytení pri čine, vlastne – pri čítaní! Kto by odolal sexy chlapovi v metre, ktorý namiesto čumenia do mobilu číta knihu? My nie!

Neprehliadnite: Dovolenkové blues: 6 krokov k tomu, ako sa po lete znova nabudiť a získať chuť do života

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hot Dudes Reading (@hotdudesreading),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hot Dudes Reading (@hotdudesreading),

#Najsexy model na svete

Jeden z najlepších modelov sveta Jon Kortajarena nemá o pozornosť núdzu. Jeho uhrančivý pohľad a sexy čeľusť fascinuje ženy po celom svete. Tento Španiel sa rýchlo presadil aj vo svete filmu. Zahral si po boku Colina Firtha vo filme Single man a najnovšie ho môžete vidieť v španielskej dráme Lo nunca visto.

Neprehliadnite: Najzaujímavejšie prázdninové domy na prenájom, v ktorých si môžete užiť last minute luxus

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jon Kortajarena (@kortajarenajon),

#Muži, ktorí milujú svoje psy

Tento účet spája dve veci, ktorým ženy nikdy neodolajú: mužom a psom. Kochajte sa každý deň novou nádielkou sexy mužov s neodolateľnými chlpáčmi. 

#Pilot, ktorý vás zbaví strachu z lietania

Nemecký kapitán Patrick Biedenkapp vás na svojom Instagrame prevedie luxusným životom v oblakoch. Z jeho perspektívy aj ten najväčší bojko uverí, že lietanie je obrovská zábava a dobrodružstvo! Odteraz lietame len nemeckými aerolíniami!

#Doktor, pri pohľade na ktorého hneď vyzdraviete

Pofúka vám zranené kolienko a ešte sa dá naňho aj pozerať. Doktor Mike Varshavski. Nazývajú aj ako fenomén medicíny a na svojom Instagrame si vybudoval slušnú základňu fanúšičiek. Svoj Instagram využíva nielen na fotografie svojho (dokonalého) tela, ale aj na propagáciu zdravého životného štýlu. Pretože Doktorovi Mikeovi naozaj záleží na našom zdraví.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa

#Kuchár, ktorý nás ešte stále baví

Šéfkuchár Franco Noriega pred pár rokmi urobil dieru do sveta Instagramu a stal sa hviezdou. Jeho Instagram však stále nestratil na príťažlivosti a vy môžete dennodenne sledovať jeho cestovateľské dobrodružstvá, na ktorých pátra po tých najlepších tajných receptoch.

#Sexy štyridsiatnik

Do štyridsaťročného modela sme sa zamilovali ešte v roku 2014, keď hral milenca Jennifer Lopez v jej klipe. Nuž, sme predsa len obyčajné smrteľníčky... do Davida sa navyše vtedy údajne poriadne rachla aj JLO! Dnes je David jedným z najvychytenejších modelov a my sa tešíme vždy, keď ho vidíme v novej kampani.

Neprehliadnite: Silné a nezávislé: Také sú ženy narodené v 5 znameniach, ktoré ich predurčujú na úspech

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa David Gandy (@davidgandy_official),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus