Presunúť na hlavný obsah

TOP seriály na víkend, kvôli ktorým sa oplatí zorganizovať s kamoškami dámsku jazdu

Zábava

Pripravte si s svojimi dámami pohodlnú dámsku jazdu s dekou, pohárom vína a pukancami. Máme pre vás defilé tých najlepších seriálov, ktoré sa oplatí vidieť.

Neprehliadnite: Filmové tipy na víkend: Skvelá Jennifer Aniston opäť boduje na televíznych obrazovkách

Prečo ženy vraždia

Ideálny seriál pre novomanželky, manželky aj budúce manželky. Fantastická komediálna dráma v hlavnom obsadení s Lucy Liu, Jennifer Goodwin a Kirby Howell-Baptiste o troch manželkách žijúcich v tom istom dome, akurát v inom časovom období. Sledujeme tak tri manželstvá zo 60., 80.  rokov a zo súčasnosti. Každé manželstvo má svoje tajomstvo... otázkou je, kedy sa dostane na povrch. Ak pre nič iné, tento seriál musíte vidieť pre úžasnú postavu, ktorú stvárnila Lucy Liu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#whywomenkill

Príspevok, ktorý zdieľa Lucy Liu (@lucyliu),

Fosse/Verdon

Michelle Williams milujeme pre jej dokonalý herecký talent a trochu aj preto, že nám bolo ľúto, keď zomrel jej bývalý manžel Heath Ledger. V životopisnej minisérii uvidíme Michelle ako známu Broadway tanečnicu Gwen Verdon, a jej manžela, choreografa a režiséra Boba Fosseho, ktorého stvárnil Sam Rockwell. Sledujte vášnivý pohľad do začiatkov šoubiznisu v období dvadsiatych rokov.

Big Little Lies

Máme hneď 6 dôvodov, prečo dve série tohto seriálu musíte vidieť: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Zoë Kravitz, Laura Dern a Meryl Streep. Fantastické výkony, skvelá zápletka a pohľad do života napodiv bežných matiek školákov na predmestí vás okamžite strhnú. 

Neprehliadnite: Deti sa učia byť pasívnymi prijímateľmi zábavy: Kedy je vlastne ten správny čas dávať im do ruky smartfóny?

BH 90210

V marci tento rok sme sa dozvedeli o smrti nášho miláčika Dylana, Luka Perryho, ktorý zomrel po mozgovej príhode. Smútok za zlým chlapcom, ktorého sme mali všetci na plagáte v izbe, zmiernil fakt, že populárny seriál Beverly Hills 90210 chystá reboot. Filmári oživenie seriálu poňali vtipne a napokon z toho vznikla celkom vydarená šou. Dámy, toto musí vidieť každá. ktorá snívala o Dylanovi (alebo ste boli skôr v tíme Brandon Walsh?)

Feud

Seriál Feud zachytáva skutočné udalosti súperenia dvoch najslávnejších hollywoodskych herečiek zlatého Hollywoodu: Bette Davis a Joan Crawford. Hoci tieto dve hviezdy natočili spolu len jediný film Čo sa stalo s Baby Jane, nemohli sa ani vystáť. Ich súperenie sa prenieslo aj do osobných životov. V seriáli s dvoma sériami sledujeme život týchto dvoch herečiek, ktoré sa vyrovnávajú so starnutím, s nahradením mladšími hviezdami a so sexizmom. Slávne herečky stvárnili ich rovnako slávne súčastníčky Susan Sarandon a Jessica Lange a podarilo sa im vytvoriť dramatický seriál s prvkami humoru a neuveriteľnou dávkou ženských intríg!

​Neprehliadnite: 5 typov vrások, ktoré nám počas života vznikajú: Tie, ktoré prevládajú, prezrádzajú o vašej osobnosti toto

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe