Presunúť na hlavný obsah

Takto si advent užívajú naše Slovenky: Hriešne sexi Magdaléna Šebestová, Mirka Kalisová pôvabná aj v kuchyni

Slovenské celebrity

Advent je už tu a naše známe krásky si ho vychutnávajú vo veľkom. Ako trávia tieto dni známe Slovenky? Kto už má niečo pripravené a kto si užíva predsviatočnú pohodu?

Kreatívna Ľubica Šimiaková 

Sympatická bývalá Miss Universe SR, Ľubica Šimiaková je známa tým, že Vianoce skutočne miluje. Veľmi si toto obdobie užíva a s výzdbou začína naozaj skoro. Sama tvrdí, že stromček majú vždy asi medzi prvými a a inak to nie je ani tento rok. Vianočný stromček už domov manželov Šimiakovcov a ich synčeka Martinka zdobí. ”Posledných 7 rokov sa na mojom stromčeku ani na inej vianočnej výzdobe červená neobjavila. Zdala sa mi nemoderná. No Maťko ju má rád a ja mám pocit, že tento rok som si k nej našla cestu hlavne kvôli Martinkovi, viem, že jeho bude výrazná farba na stromčeku tešiť a tak celkovo som sa za posledný rok zmenila a už nechcem taký dokonalý strom ako v múzeu, už to nemusí byť tá ľadová krása, už chcem tú teplú vianočnú červenú, ktorá mi pripomína moje detstvo (ktorá sa nehodí k zariadeniu bytu - áno aj to som vždy riešila), nemusí to byť ako z filmu, musí to tešiť nás všetkých.” A presne v tomto duchu si ho doma aj ozdobili. No krásna Ľubica sa okrem toho pustila aj do tvorenie adventných vencov, v ktorom sa našla. Veľmi ju to baví a skutočne si to mimoriadne vychutnáva. Je to pre ňu dokonalá forma relaxu. A treba uznať, že tejto kráske talent rozhodne nechýba.

Krásna Miriam Kalisová zahájila vianočné pečenie

Obľúbená moderátorka Miriam Kalisová má okrem moderovania veľmi blízko k pečeniu. To je jej srdcovkou. V kuchyni to kráska naozaj vie a jej najbližší nedajú na jej koláčiky dopustiť. Sú vraj absolútne famózne. Samozrejme Miriam už má pri varení a pečení aj perfektnú pomocníčku. Dcérka Mia je jej pravou rukou. Moderátorka je známa tým, že Miu odmalička do všetkého zapájala a dnes sú tak z nich skvelé parťáčky. Prvé vianočné pečenie, už teda dievčatá majú úspešne za sebou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

 

Čítajte: Premiéra romantickej komédie Šťastný nový rok: Táňa Pauhofová očarila v róbe, Iveta Tkáčová s jej malými princeznami

Sexi Magdaléna Šebestová nedá dopustiť na výzdobu

Modelka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko, Magdaléna Šebestová sa už na sviatky tiež poctivo pripravuje. Spolu s dcérkou Ninkou, už začali s vianočnou výzdobou. Očarujúca a sexi Magdaléna dobre vie, že pre deti treba toto čarovné obdobie vytvoriť. Preto aj Ninku do zdobenia domácnosti zapája. Obom to veľmi pristane a vidieť, že spoločné chvíle si naozaj mama s dcérkou užívajú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

 

Abbie Puskailer zbožňuje túto tradíciu

Étericky krásna manželka známeho speváka Thomasa Puskailera, umelkyňa Abbie nedá každý rok dopustiť na jednu malú tradíciu. Odkedy sa stali rodičmi, každoročne so synčekom Noahom absolvujú vianočné fotenie. Potom rozkošné fotografie, ktoré vzniknú posielajú ako pohľadnice svojim najbližším. Toto je skutočne milá tradícia. Vidíte ako drobec rastie a zároveň tak vzniká malá, milá spomienka, čo poviete? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Abbie Puskailer (@abbiepuskailer),

 

Neprehliadnite: Tieto dve sestry vyrábajú adventné vence, ktoré známe Slovenky milujú: Čím si ich práca získa takmer každého?

Lucia Slaninková si vychutnáva pohodu

Sympatická modelka Lucia Slaninková patrí tiež medzi milovníčky Vianoc. A ich pohodu si vychutnáva od začiatku adventu. Spolu s blízkymmi už absolvovala nádherné vianočné trhy v čarovnej Viedni. A presne o tom by toto obdobie malo aj byť. Užiť si okamihy s rodinou, vychutnať si sviatočnú atmosféru a na chvíľu spomaliť. Nezabúdajte na to, keď budete chcieť mať všetko dokonalé.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Slaninkova (@slanchita),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus