Presunúť na hlavný obsah

Tieto česko-slovenské páry sa v roku 2020 stanú rodičmi: Koho rodinka sa rozrastie a ako sa na príchod pripravujú?

Slovenské celebrity

Vyzerá to, že rok 2020 bude mimoriadne štedrý. Mnohé známe tváre totiž na sklonku rokov oznámili tú najkrajšiu správu. Ktoré krásky, čaká tá najdôležitejšia úloha v živote ženy?

Ivana Gáborík

Manželka známeho a úspešného hokejistu, Mariána Gáboríka, krásna tanečníčka a podnikateľka  Ivana, sa nikdy netajila tým, že túži po deťoch. A tento sen sa jej o pár mesiacov aj splní. Dvojica však len pred nedávnom oznámila krásnu novinku svojim fanúšikom. Istý čas si nechávali sladké tajomstvo iba pre seba a svojich najbližších. No teraz už sympatická plavovláska bruško neskryje a hrdo sa ním pýši. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Neprehliadnite: Veronika Cifrová Ostrihoňová má vo výchove dcéry jasno: Otvorená spoveď o tom, koho chce z nej vychovať

Dominika Navara Cibulková

V rovnakej nevedomosti nechávala istý čas svojich followerov aj úspešná slovenská tenistka, ktorá sa rozlúčila s profesionálnou kariérou, Dominika Navara Cibulková. Aj keď sa otázka ohľadom jej tehotenstva skloňovala už od leta, s pravdou vyšla von až po krste svojej knihy. Dieťatka sa už s manželom nevedia dočkať a na jeho príchod sa svedomito pripravujú. Treba uznať, že Dominike tehotenstvo mimoriadne pristane.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová prežíva jedno z najšťastnejších životných období. 25-ročná rodáčka z Brna sa počas Vianoc pochválila krásnou správou. S priateľom Makhmudom, ktorý je profesionálnym zápasníkome sa stanú rodičmi. Veľmi si bábätko priali a tieto chvíle si o to intenzívnejšie vychutnávajú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Prečítajte si: Katarína Sagan na prechádzke s kočíkom: Marlon nedávno oslávil 2 roky, takúto radosť jej robí

Daniela Nízlová

Sexi speváčka z dua Twiins, Daniela Nízlová je taktiež v radostnom očakávaní. Spolu s priateľom, futbalistom Stanislavom Lobotkom čakajú dievčatko, ktorému vybrali meno Linda. Dokonca už má zariadenú izbičku na Slovenku aj v Španielsku a výbavičku známa mama tiež nepodcenila. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Dominika Kid Kovács

Sympatický manželský pár Tomi Kid a Dominika Kovácsovci, ktorý už majú syna Kristiána, neskrývajú v týchto dňoch radosť. Po bolestivej strate bábätka, majú opäť dôvod na úsmev. Ich rodinka sa totiž rozrastie. Dominika je tehotná a na dieťatko sa veľmi tešia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kid Kovács (@dominikakidkovacs),

Aneta Vignerová

Modelka Aneta Vignerová a jej priateľ Peter sa už tiež nemôžu dočkať chvíle, kedy na tomto svete privítajú svoj malý zázrak. Hoci ešte neprezradili, či kráska nosí pod srdcom chlapčeka, alebo dievčatko, v mene už majú teraz jasno. Bude sa volať po ocinovi. Uvidíme, či sa nakoniec bude dvojica tešiť z malej Peťky alebo Peťka. Všetkým rodičom blahoželáme prajeme pevné zdravie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Vignerova (@anetavignerova),

- Najčítanejšie -