Presunúť na hlavný obsah

Dominika Navara Cibulková je tehotná: Budeme traja, oznámila spolu s manželom radostnú novinu

Slovenské celebrity

Krátko na to, ako Dominika Navara Cibulková oznámila, že končí s profesionálnou kariérou tenistky, prišla s radostnou novinou. S manželom Michalom Navarom očakávajú prírastok do rodiny, blahoželáme!

Naša historicky najúspešnejšia tenistka Dominika Navara Cibulková pred pár dňami oznámila ukonečenie kariéry a uviedla na trh svoju autobiografiu, v ktorej odkrýva svoju kariéru, ale aj súkromie. 

Už počas krstu knihy sa pošepkávalo, že Dominika je "v tom", no a dnes túto správu blondínka potvrdila. Na spoločnom zábere s manželom Michalom Navarom, s ktorým tvorí niekoľko rokov stabilný pár, oznámila fanúšikom radostnú správu. Budeme traja.

Čítajte viac: Najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková sa lúči s kariérou: Dojatá Dara Rolins, Zuzana Šebová a ďalšie osobnosti

Na rodinný život sa teší

Dominika neraz povedala, že s manželom Michalom rodinu plánujú. Tenistka tak na prelome tridsiatky začala novú etapu svojho života, z ktorej sa teší a radosť z nej vyžaruje už nadiaľku. Keďže väčšinu času strávila na kurte či už prípravou alebo dôležitými domácimi i svetovými zápasmi, rodinný život je momentálne to, na čo sa teší.

Na fotografii, kde drží snímku z ultrazvuku jej to veľmi pristane a obrovskú radosť v jej očiach neskryje. 

Manželom blahoželáme!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus