Presunúť na hlavný obsah

Nádherná nevesta: Svadobné šaty Hilary Duff sú symbolom modernej nevesty

Zahraničné celebrity

Krásna speváčka a herečka sa pred pár dňami druhýkrát vydala. A bola z nej nádherná nevesta.

Moderná popoluška

Známa americká umelkyňa stihla ešte pred koncom roka povedať "áno" svojmu dlhoročnému priateľovi, hudobnému producentovi Matthew Komovi. Súkromná svadba sa konala v kruhu blízkej rodiny a prebehla len tri dni pred Vianocami. Keďže svadba mala komorný nádych, v rovnakom duchu sa niesli aj šaty známej speváčky.

Inšpirujte sa: Svadobné trendy roka 2020: Na svoje si prídu milovníčky elegancie aj ženskosti. Tieto šaty z vás urobia hviezdu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hilary Duff (@hilaryduff),

Tie pre ňu navrhla známa britská dizajnérka Jenny Packham a sú synonymom pre modernú nevestu. Elegantné, sofistikované a veľmi orginálne. 

Mohlo by vás zaujímať: Svadby aj deti: Tieto známe Slovenky čaká skutočne prelomový rok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hilary Duff (@hilaryduff),

 

Hilary dlho tajila detaily okolo svojho veľké dňa a tiež šiat. A niet sa čomu čudovať, Takto predišla tomu, že by jej štýl niekto okopíroval skôr, ako si ich mohla obliecť. O to, že mala na sebe šaty práve od tejto návrhárky, sa pričinila dvorná stylistka Hilary Jessica Paster. Práve ona priviedla Hilary k Jenne. "Bolo mi potešením vytvoriť svadobné šaty pre Hilary. Ďakujem všetkým z tímu, ktorí mi s tým pomáhali. Ďakujem aj Jessice Paster za jej brilanciu a Hilary za to, že nám v tento špeciálny deň verila," napísala nadšene na svoj Instagram známa  návrhárka. 

Hilary skutočne môže ďakovať tým, ktorí ju na jej veľký deň obliekli. Rozhodne je inšpiráciou pre každú nevestu a pravdepodobne nastolila trend, ktorý bude v novom roku skutočným hitom. 

​Prečítajte si: I keď je hollywoodska hviezda, je ako každá z nás: Pre toto zbožňujú ľudia po celom svete Jennifer Aniston

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Hilary Duff (@hilaryduff),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus