Presunúť na hlavný obsah

Svadby aj deti: Tieto známe Slovenky čaká skutočne prelomový rok

Slovenské celebrity

Prírastky do rodiny, svadby... Pre nektoré známe tváre bude rok 2020 skutočne prelomový v ich osobnom živote.

Soňa Skoncová

Známa moderátorka Soňa Skoncová síce randí so svojim partnerom od svojich 15-tich rokov, ale zásnub sa dočkala až tento rok. Priateľ Robo pokľakol na koleno v jej najobľúbenejšom meste, v L.A. a dojatá Slovenka nemala dôvod povedať, nie. Veľkolepá svadba jednej z najštýlovejších tvárí šoubiznisu by sa mala konať už v roku 2020. Aká bude z nej nevesta, tak na to sa teší nejeden fanúšik Soni. No vzhľadom k jej záľube k móde a trendom, rozhodne zaboduje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Ivana Gáborík Surovcová

Ivanu Gáborík Surovcovú a jej manžela Mariána Gáboríka čaká v roku 2020 príchod vytúženého bábätka. Radostnú správu zverejnil pár na sociálnych sieťach pred pár dňami a obaja neskrývajú nadšenie z toho, že sa už čoskoro konečne stanú rodičmi. 

Prečítate si: Čo pečú na Vianoce naše známe tváre? Pozrite sa, čo je ich rodinným striebrom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Dominika Navara Cibulková

Baby boom pokračuje a najnovšie sa z blízkeho príchodu prvého potomka teší aj úspešná športovkyňa Dominika Navara Cibulková. Po tom, ako pred pár týždňami ohlásila smutnú správu, že končí s profesionálnou kariérou, potešila všetkých informáciou o tom, že i ona bude čoskoro mama!

Neprehliadnite: Najkrajšie vianočné stromčeky celebrít: Dara Rolins stavila na klasiku, Dominika Cibulková na tento trend

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Mirka Partlová

A mamičkovské povinnosti čakajú v novom roku aj herečku Mirku Partlovú. So svojím manželom sa tešia z prvého potomka. Sympatická blondína neskrýva radosť z prichádzajúceho obdobia a na sociálnych sieťach sa delí takmer o každý moment so svojho života. 

Mohlo by vás zaujímať: V čom vozia svoje ratolesti známe Slovenky? Jasmina Alagič vyznáva nadčasovosť, Veronika Ostrihoňová originalitu

Silvia Križanová

Influencerka Sisa Križanová, známa ako Sisa_Kr sa mamičkou už stala, ale čo ju ešte len čaká, je svadba. S priateľom Tomim sa tiež zasnúbili tento rok, ale pre povinnosti s drobcom svadbu nestihli. Takže dočkať by sa jej mala známa bruneta už o pár mesiacov. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SISA_KR (@sisa_kr),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe